WindowsGryUnturned

Unturned Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Nelson Sexton
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
200 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
3206

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ciekawy świat
  • Duża liczba przedmiotów i pojazdów
  • Spore mapy
  • Za darmo
Minusy:
  • Gra nadal nie jest jeszcze dopracowana

Unturned to gra akcji o otwartym świecie wykonana w konwencji MMO. Gracze łączą się z serwerem i wspólnie walczą z plagą zombie, która atakuje świat gry. 

 

Unturned to survivalowa gra, więc problemem są nie tylko przeciwnicy, ale również głód, pragnienie i choroby. Gracz musi zbierać przedmioty i tworzyć narzędzia. Eksplorację dużych map ułatwia możliwość podróżowania samochodem. Pod względem pomysłu na rozgrywkę, Unturned jest podobne do DayZ, z różnicą przygotowania technicznego i stylistyki graficznej.

 

Twórcy przygotowali questy, w których gracze mogą ze sobą współdziałać lub serwery PvP, w którym gracze ze sobą rywalizują. Unturned pozwala na tworzenie grup i wspólne atakowanie innych klanów w celu zdobycia ich przedmiotów. 

 

Pod względem oprawy graficznej Unturned to produkcja stylizowana na Minecrafta. Postacie i inne obiekty w świecie gry są kwadratowe. Kanciasta grafika dodaje uroku całej produkcji.

 

Unturned jest dostępne na platfomie Steam jako gra Free to Play. Na razie produkcja została wydana w ramach wczesnego dostępu, czyli gra nie jest jeszcze ukończona, ale można w nią grać wraz z innymi. Unturned jest darmowe, ale gracz może wykupić konto Gold, które kosztuje 4,99 euro i daje dostęp do funkcji premium  bez ograniczeń czasowych. Jest to m.in. dwukrotne przyspieszenie wzrostu doświadczenia, dostęp do serwerów gold i zwiększenie częstotliwości wypadania przedmiotów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 2
  • dodał: minio to jest fajne
  • dodał: creper super gra ;d