WindowsGryUrban Trial Freestyle

Urban Trial Freestyle Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Tate Interactive
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
288

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Realistyczna fizyka
  • Wiele tras
  • Różne tryby zabawy
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Urban Trial Freestyle to gra wyścigowa polskiej produkcji, która z pewnością zainteresuje miłośników szybkiej jazdy na motorze. Gameplay umożliwia nam przemierzanie opustoszałej metropolii, której pięć dzielnic zmieniło się w idealny teren do trialu. W sumie otrzymujemy tu dwadzieścia różnorakich tras, na których należy wykazać się refleksem oraz zręcznością. Liczy się nie tylko czas, w jakim pokonamy daną trasę, ale również punkty zdobyte podczas przejazdu. Wyniki można przesłać do internetowej bazy rekordów, aby porównać swoje osiągnięcia z rezultatami pozostałych graczy. Rozgrywka może być prowadzona w trzech trybach – pierwszy to Stunt Mode. Wykonujemy tu akrobacje kaskaderskie, gromadząc punkty.

 

Tryb drugi Urban Trial Freestyle to pokonywanie trasy w określonym czasie. Można tu również podążać za „duchem”, czyli widmowym zawodnikiem, który osiągnął najlepszy czas na trasie. Ostatni z trybów to Challenge. Tu mamy do czynienia z różnorakimi wyzwaniami. W grze zastosowano realistyczny silnik fizyczny. 

 

Wersja demo Urban Trial Freestyle jest dostępna w polskiej wersji językowej na platformie Steam. Do jej pobrania konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta i programu Steam.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0