WindowsGryValiant Hearts: The Great War

Valiant Hearts: The Great War Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Ubisoft Montreal
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Grafika
  • Historia
Minusy:
  • Stosunkowo krótka

Valiant Hearts: The Great War to niezwykła gra wojenna. Zamiast prezentować konflikt w aspekcie globalnym, podejmować temat honoru i waleczności, prezentuje historię I Wojny Światowej z oczu zwykłych ludzi, którzy stanęli po dwóch stronach barykady. 

 

Podczas gry gracz bierze udział w największych bitwach I Wojny Światowej: walczy pod Marną, Sommą, a także doświadcza użycia gazu bojowego. Mechanika rozgrywki łączy w sobie elementy platformówki z grą logiczną. Podczas przechodzenia kilkugodzinnej kampanii mamy zarówno do wykonania sekwencje akcji, wymagające zręczności, jak i etapy, gdzie musimy wykazać się sprytem, by przemknąć obok wrogiego oddziału lub fortelem pokonać przeważające siły wroga. Zagadki nie są wyjątkowo trudne, ale to nie one przyciągają do Valiant Hearts: The Great War.

 

Największą zaletą jest połączenie interesującej fabuły z niezwykłym przygotowaniem technicznym. Gra została zaaranżowana w konwencji animowanego komiksu. Twórcy ze studia Ubisoft Montpellier wykorzystali silnik UbiArt, znany z serii Rayman, do stworzenia warstwy wizualnej w konwencji 2D.  Projekty postaci są karykaturalne, a stylistyka etapów, mimo że silnie wzorowana na historii (projekty broni, samolotów, czołgów), to nadano jej charakterystycznego, artystycznego sznytu, kojarzącego się z awangardowymi komiksami.

 

Valiant Hearts: The Great War jest grą rozpowszechnianą tylko w formie cyfrowej: zarówno na PC, jak i konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4.  Niestety, wersja PC nie posiada wersji demonstracyjnej, którą można pobrać przed zakupem.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0