WindowsGryVolvo: The Game

Volvo: The Game Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
SimBin Development Team
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
588 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
528

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Jak na grę promocyjną jest dość rozbudowana
  • Dobrze wykonane modele samochodów
  • Model jazdy
Minusy:
  • Brak trybu multiplayer

Volvo: The Game to gra symulacyjna pozwalająca na wyścigi samochodami marki Volvo. Produkcja powstała jako promocja marki i jest dostępna za darmo. 

 

Twórcą gry jest firma SimBin, która jest znana z doskonałych symulatorów wyścigów torowych serii WTCC. Volvo: The Game powstało w oparciu o technologię wykorzystaną w serii RACE: The WTCC Game, dzięki czemu model rozgrywki jest rozbudowany, a grafika atrakcyjna. 

 

Jak na darmową grę, produkcja jest rozbudowana. W Volvo: The Game możemy ścigać się sześcioma samochodami szwedzkiej marki: od współczesnych takich jak Volvo C30, S60, S40, aż po nieco starsze modele (850) oraz klasyki (240 Turbo Group A). Wyścigi odbywają się na dwóch trasach: Gothenburg Eco Drive Arena oraz Chayaka. 

 

Modele samochodów odwzorowano z dużą dokładnością (jest widok z kokpitu), podobnie jak tory wyścigowe. Gra posiada trzy ustawienia dla stopnia trudności prowadzenia samochodu: novice, dla początkujących, semi pro, czyli półprofesjonalny oraz pro, dla zaawansowanych graczy, którzy nie potrzebują takich pomocy jak ABS czy kontrola trakcji.

 

Volvo: The Game to gra warta uwagi, głównie ze względu na całkowitą darmowość i ciekawe samochody, którymi można jeździć po torach wyścigowych. Niestety, zabrakło trybu multiplayer, który mógłby przedłużyć zabawę z tym tytułem.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0