WindowsGryWar Rock

War Rock Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
NEXEON
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
700 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
308

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Duża liczba map
  • Darmowa
  • Sporo profesji
Minusy:
  • Przeciętna grafika

War Rock to gra sieciowa gatunku FPS, która jest dostępna w systemie free-to-play. Ściągnięcie klienta oraz rozgrywka jest darmowa, jednak w grze obowiązuje wirtualna waluta NEXEON Cash, za którą można kupować nowe bronie, amunicję, pakiety dodatków oraz postacie. 

 

Rozgrywka w War Rock ma różnorodny charakter w zależności od wybranej profesji. Gracz może wcielić się w inżyniera, medyka, snajpera, szeregowego żołnierza lub żołnierza ciężko uzbrojonego. Podczas zabawy możemy wykorzystywać czołgi, helikoptery i inne pojazdy. Umiejętności inżyniera przydają się w naprawach maszyn. 

 

Zabawa rozgrywa się na kilkudziesięciu mapach, które są dostępne w kilku trybach. Obok standardowego deathmatchu, gdzie każdy jest przeciwnikiem, możemy brać udział w zmaganiach drużynowych, gdzie przechwytujemy bazę przeciwnika lub podkładamy bomby lub bierzemy udział w potyczkach drużynowych (team deathmatch). Gra posiada wewnętrzny system rankingowy, a społeczeństwo gry War Rock jest prężne i rozbudowane. 

 

War Rock posiada trójwymiarową oprawę graficzną, której nie można porównać z wrażeniami wizualnymi jak w Battlefield 4. Z tego względu, gra ma niskie wymagania sprzętowe i może być uruchomiona na wieloletnich komputerach i tanich laptopach.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0