WindowsGryWarsow

Warsow Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Warsow Team
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
499 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
351

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Ciekawa grafika
  • Wysokie tempo rozgrywki
  • Statystyki gracza
  • Funkcje społecznościowa
  • Gra całkowicie darmowa
Minusy:
  • Nieco zbyt podobna do Quake’a III Arena

Warsow to darmowa gra FPS utrzymana w klimacie komiksu. Przy projektowaniu warstwy stylistycznej twórcy wykorzystali technologię cell-shading, która daje niezwykły efekt. 

 

Do dyspozycji gracza oddano osiem broni o różnym zasięgu, zdolności do zadawania obrażeń oraz szybkości przeładowania. Do broni wymagana jest amunicja, która pojawia się w pudełkach rozlokowanych na mapach, które odradzają się co 20 sekund. Podobnie sprawa wygląda z punktami życia (w różnym wymiarze od 5 do 100 punktów)oraz  pancerzem, które pojawiają się na mapach.

 

Zabawa jest rozgrywana na kilkunastu mapach przystosowanych do różnych trybów gry i liczb graczy: zarówno dla 2 – 4, jak i 8 – 16-stu. Gracze mogą uczestniczyć w zawodach Capture The Flag, Team Deathmatch, Deathmatch, Duel, Bomb & Defuse oraz Race. 

 

Rozgrywkę w Warsow można porównać do Quake’a lub Unreal Tournament. Zabawa rozgrywa się na sporych mapach pełnych wyskoczni, gracz może wykonywać różnego rodzaju ewolucje, a sama rozgrywka jest bardzo dynamiczna. Cechą charakterystyczną jest wysokie tempo rozgrywki. Gra została przystosowana do rozgrywek sieciowych. Twórcy dają możliwość łatwego połączenia się z serwerami (również rankingowymi) oraz założenia konta gracza, na którym zliczane będą statystyki: liczba zwycięstw, ogólna celność czy częstotliwość wykorzystania różnego rodzaju broni. 

 

Warsow jest rozwijane od wielu lat, a wokół gry stworzyła się społeczność, która uczestniczy w potyczkach sieciowych i tworzy e-sportową scenę gry, w którą wchodzi m.in. Warsow TV – internetowa telewizja ze streamingami z rozgrywek.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0