WindowsGryWasteland 2

Wasteland 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Inxile Entertainment
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Klimat Fallouta
  • Klasyczny system rozgrywki
Minusy:
  • Nienajlepsza grafika
  • Optymalizacja

Wasteland 2 to jedna z najważniejszych gier, jakie zostały sfinansowane drogą crowdfundingu - wspólnego zbierania pieniędzy na produkcję przez graczy. 

 

Wasteland 2 jest kontynuacją gry wydanej w 1988 r., która stanowiła bazę dla zbudowania serii Fallout. Druga część nawiązuje do tego dziedzictwa i proponuje rozgrywki w stylu klasycznych odsłon: Fallout i Fallout 2.  Jest to więc klasyczna gra RPG, z rozbudowanym, post-apokaliptycznym światem, który można dowolnie eksplorować. Gracz może stworzyć bohatera i rozwijać go w wybraną przez siebie stronę. Misje, jakie może wykonać protagonista, są nieliniowe, a ich wynik, jak i zachowanie w stosunku do postaci sterowanych przez komputer, może zmieniać nastawienie innych osób czy całych społeczności. W Wasteland 2 każda poważna decyzja niesie za sobą konsekwencje. Jak przystało na grę RPG, w Wasteland 2 będziemy mogli zbierać setki przedmiotów, w tym ponad 150 broni. 

 

Oprawa graficzna i przygotowanie techniczne Wasteland 2 nie stoi na najwyższym poziomie. Jakość tekstur i animacji można uznać za przeciętną, ale nie idzie to w parze z niewielkimi wymaganiami sprzętowymi. Do uruchomienia gry wymagany jest dwurdzeniowy procesor, 4 GB RAM-u i karta graficzna klasy NVIDIA GeForce GTX 260 lub podobna. Jako, że Wasteland 2 nie posiada wersji demo, konieczne jest dokładne przestudiowanie możliwości swojego komputera przed podjęciem decyzji o zakupie. Gra jest do nabycia w wielu sklepach cyfrowych i jako gra pudełkowa. W obu wypadkach jest dostępna po polsku. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0