WindowsGryWatch Dogs

Watch Dogs Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Ubisoft Montreal
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Możliwości hackerskie
  • Świat gry
Minusy:
  • W wersji PC - nienajlepsza optymalizacja gry

Watch Dogs to gra akcji z otwartym światem, w której gracz wciela się w hakera, mieszkającego w Chicago. Dzięki swoim umiejętnościom Aiden Pearce włamał się do systemu komputerowego miasta i jest w stanie modyfikować działanie całego miasta - zmieniać światła w sygnalizacji, wyłączać lampy, windy czy podglądać informacje osobowe o mieszkańcach. Będziemy mogli sprawdzić czym się interesują, co robią zawodowo, gdzie byli na wakacjach. Gracz w mikro skali może zrobić wiele - nawet spowodować karambol czy doprowadzić od wybuchu granatu, który ma w kieszeni strażnik. 

 

Włamanie się do system ctOS nie jest związane jedynie z hakerskim zapałem Pearce'a. Jego działania są podyktowane tragedią rodzinną. Bohater poprzysięga zemstę i rozpoczyna tropienie przestępców. Watch Dogs zrealizowano w konwencji gry sandbox, takiej jak przedstawiciele serii GTA, Sleeping Dogs czy Saints Row. Gra jest dynamiczną produkcją akcji, w której jeździmy różnorodnymi pojazdami i wykonujemy misje, wymagające od nas zręczności i sprytu. Watch Dogs nie jest grą liniową - oznacza to, że wiele zadań można rozwiązać na kilka sposobów - stosując podejście siłowe, albo wykorzystując spryt i umiejętności hakerskie.

 

Na uwagę zasługuje fakt, że świat gry jest rozbudowany i dopracowany. Po mieście gracz może poruszać się przy wykorzystaniu samochodów, motocykli  czy łodzi motorowych. 

 

Watch Dogs to jedna z największych produkcji Ubisoftu, francuskiego studia, która powstawała od 2010 do 2014 roku. Twórcy przygotowali wersję na komputery PC oraz konsole m.in. Xbox 360, PS3 i PS4. Niestety, nie ma możliwości pobrania wersji demo. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0