WindowsGryWiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
CD Projekt RED
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
40 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1061

Nasza ocena:

Kamil
5
Plusy:
  • Ogromny i otwarty świat.
  • Praktycznie nieograniczone możliwości eksploracji terenu.
  • Zaawansowany system walki.
  • Świetna animacja.
  • Niezwykle atrakcyjna oprawa audio-wizualna.
Minusy:
  • Bardzo wysokie wymagania sprzętowe wersji na PC.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to trzecia część niezwykle popularnej serii gier cRPG opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. W tej części po raz kolejny wcielamy się w postać wiedźmina Geralta. Cała rozgrywka kręci się wokół wielowątkowej fabuły, między innymi kwestii poszukiwania utraconej miłości oraz inwazji Nilfgaardu na królestwa północy. Oprócz tego gracz będzie musiał powstrzymać tytułowy Dziki Gon. 

 

Największą zaletą trzeciej części serii jest oprawa audio-wizualna, która stoi na bardzo wysokim poziomie, a przez to wymaga dość potężnego sprzętu. Co prawda właściciele konsol nie muszą się o to martwić, ale to posiadacze naprawdę potężnych komputerów będą mogli doświadczyć, jak gra wygląda w bardzo wysokiej rozdzielczości z włączonymi wszystkimi systemami i wspomagaczami graficznymi. Wracając do samej rozgrywki, twórcy gry zaserwowali nam bardzo różnorodne wyzwania. W trakcie wykonywania poszczególnych zadań odwiedzimy bardzo zróżnicowane lokacje tj. jaskinie, prastare ruiny i tętniące życiem wioski. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby na chwilę porzucić główny wątek fabularny i skupić się na zabawie, polowaniu itp. 

 

Wirtualny świat jest ogromny i bardzo dynamiczny, dzięki czemu możemy cieszyć się godzinami zabawy bez większych ograniczeń. Jak duży jest świat? Otóż dotarcie z jednego końca mapy na drugi może zająć nawet 40 minut. Konno! A jak wygląda system walki? Przebudowano sztuczną inteligencję przeciwników, zaś główny bohater posługuje się niemal setką nowych animacji. Możemy przerywać atak w jego trakcje, wykonywać uniki, blokować ciosy itp. Co więcej, podczas starć możemy wykorzystywać otoczenie, przeszkody czy różne pułapki co sprawia, że każda walka jest nieco inna.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0