WindowsGryWiedźmin Gra Przygodowa

Wiedźmin Gra Przygodowa Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
CD Projekt RED
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetny projekt
  • Dobra grafika
  • Wersja cyfrowa i tradycyjna
Minusy:
  • Dość wysoka cena wersji papierowej

Wiedźmin Gra Przygodowa to tzw. spin-off, czyli gra stworzona jako dodatek, rozszerzająca fabułę podstawowej serii.

 

Wiedźmin Gra Przygodowa to komputerowa adaptacja tradycyjnej, papierowej gry RPG, którą zaprojektował Ignacy Tzewiczek, autor wielu planszówek. Interaktywna wersja jego dzieła została wydana na komputerach PC oraz urządzeniach mobilnych (iOS, Android). 

 

Gra wyróżnia się wysokiej jakości oprawą graficzną, kolorową stylistyką oraz skutecznie przeniesioną mechaniką rozgrywki. Gra fabularnie nawiązuje do serii Wiedźmin, ale oferuje inną mechanikę rozgrywki. W grze można pokierować losami jednego z czwórki bohaterów: Geralta, Tris, Jaskiera i Yarpena.

 

Do czterech graczy może uczestniczyć w interaktywnej przygodzie rodem z planszówek RPG. Gracze mogą ze sobą rywalizować lub współpracować. Czas rozgrywki może być dostosowany do preferencji graczy, dzięki czemu nie jesteśmy skazani na wielogodzinne partie. 

 

Dużą zaletą Wiedźmin Gra Przygodowa jest niska losowość prowadzonej rozgrywki, więc duże znaczenie mają umiejętności gracza i jego znajomość mechaniki rozgrywki. Powoduje to, że gra nie znudzi się nawet po wielu partiach. 

 

Wiedźmin Gra Przygodowa nie posiada wersji demo. Cyfrową wersją na komputery można kupić na Steam oraz w serwisie GOG. Wiedźmin: Gra przygodowa można kupić jako tradycyjną grę planszową z figurkami, kośćmi, żetonami i 250 kartami. Takie wydane to wydatek ok. 199 zł. Cyfrową wersję można kupić znacznie taniej, za 39,99 zł. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0