WindowsGryWildStar

WildStar Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Carbine Studios
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dobra mechanika zabawy
  • Możliwość zarobienia na subskrypcję graniem
Minusy:
  • Brak wersji próbnej

WildStar to gra MMO stworzona przez Carbine Studios, studio związane z NCsoft, jednym z najbardziej znanych producentów gier tego typu. 

 

Światem gry jest planeta Nexus, na której żyją przedstawiciele rasy Eldan. Niestety, planeta została przejęta przez mocarstwo Dominion. Dochodzi do globalnego konfliktu. Gracz może stanąć po jednej ze stron i rozpocząć galaktyczną przygodę. 

 

W WildStar możesz stanąć po stronie Dominionu, czyli zaawansowanej technologicznie rasy lub Exile, rasy rewolucjonistów, którzy nie są tak rozwinięci, ale mają inne zalety. Po wyborze frakcji, gracz wybiera jedną ze specjalizacji - klasę. Dostępne klasy to: Żołnierz, Naukowiec, Osadnik i Zwiadowca. Gracz może rozwijać się na kilka sposobów, co oznacza, że można dostosować styl naszej zabawy do temperamentu.

 

WildStar utrzymano w atrakcyjnej, kreskówkowej oprawie graficznej. Projekty świata są kolorowe, postaci - również. Na uwagę zasługują barwne efekty specjalne oraz dobra animacja.

 

Eksplorując Nexus możemy toczyć walki PvP (gracz kontra gracz), PvE (gracz kontra środowisko), gdzie walczy z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję i wykonuje różnego rodzaju questy. WildStar posiada wiele trybów rozgrywki.

 

WildStar, podobnie jak World of Warcraft, to gra komercyjna, wymagająca opłacania abonamentu. Niestety, nie ma możliwości sprawdzenia wersji trial. WildStar trzeba ponadto kupić w wersji pudełkowej lub cyfrowej. Po zakupie, gra jest aktywna przez 30 dni. Później trzeba opłacać subskrypcję lub przejść na tryb C.R.E.D.D. Oznacza to, że można opłacać kolejne dni rozgrywki wykorzystując wewnętrzną walutę gry. Sprawny gracz będzie w stanie zdobywać pieniądze w grze i nie będzie musiał wydawać prawdziwych pieniędzy na subskrypcję.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0