WindowsGryWolfenstein: The New Order

Wolfenstein: The New Order Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
MachineGames
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Fabuła
  • Kreacja świata
  • Długa kampania
Minusy:
  • Brak trybu multiplayer

Kultowa seria Wolfenstein powraca po wielu latach. Wolfenstein: The New Order to nowa gra akcji, w której głównym bohaterem William Blazkowicz - amerykański żołnierz oddziałów specjalnych polskiego pochodzenia. 

 

Fabuła przedstawiona w grze przenosi nas do czasów II Wojny Światowej, ale nie takiej, jaką można znaleźć w podręcznikach. To historia alternatywna, w której Naziści nie poddali się w 1945 roku. Wojna nadal trwa, a gracz pojawia się w 1960 roku, po pobycie w zakładzie psychiatrycznym, i musi uprać się z niemiecką nawałnicą. Blazkowicz musi zniszczyć machinę wojenną nazwaną Trupia Główka. 

 

Wojna przedstawiona w Wolfenstein: The New Order różni się również pod względem wyglądu i wyposażenia żołnierzy. Niemcy są ogromni, wyposażeni w nowoczesne karabiny maszynowe, strzelby czy rakietnice. Pojawiają się ogromne machiny wojenne, których nie ma nawet we współczesnym wojsku. Rozwój przemysłu zbrojeniowego w świecie Wolfensteina poszedł w stronę futuryzmu. Jak łatwo się domyślić, również alianci, nie próżnowali i Blazkowicz może wykorzystywać różnorodne, potężne bronie, by walczyć z przeważającymi siłami wroga. 

 

Wolfenstein: The New Order, jak na grę typu FPS, posiada rozbudowany wątek fabularny, starannie zarysowanych bohaterów i jasno sprecyzowanego głównego przeciwnika - generała Wilhelma Strassego.

 

Twórcy przygotowali jedynie wątek dla pojedynczego gracza. Oznacza to, że po przejściu kampanii nie mamy  możliwości kontynuowania zabawy w trybie multiplayer. W przeciwieństwie do wielu gier FPS obecnych na rynku, przejście kampanii nie zajmie nam 5 - 6 godzin. Historia jest znacznie dłuższa, szczególnie gdy zdecydujemy się wykonywać misje poboczne i przeszukiwać lokacje w poszukiwaniu sekretów. 

Wolfenstein: The New Order nie posiada wersji demo, więc możesz sprawdzić gry przed zakupem. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0