WindowsGryWorld of Warships

World of Warships Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Wargaming.net
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
ok. 3 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
295

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • W pełni darmowa rozgrywka bez ukrytych opłat
  • Bardzo dobra oprawa graficzna
  • Ogromna liczba graczy w sieci
  • Przyzwoite wymagania sprzętowe
  • Ciągłe aktualizacje, dodatki, promocje itp.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy z dźwiękiem i grafiką

World of Warships to kolejna bezpłatna gra znanego studia Wargaming.net, które ma na swoim koncie inne produkcje tego typu traktujące o maszynach wojennych z okresu II Wojny Światowej. Miłośnicy mogą kojarzyć gry z serii World of Tanks oraz World of Warplanes. Tym razem wcielamy się w postać dowódcy olbrzymich olbrzymich jednostek morskich podzielonych a cztery klasy. 

 

Oczywiście podstawą gry jest możliwość zakupu, a następnie udoskonalania swoich wojennych machin. Podobnie jak w przypadku poprzednich tytułów tj. World od Tanks oraz World of Warplanes, tak samo tutaj korzystamy z tego samego konta w systemie Wargaming. Oznacza to, że możemy dzielić środki pomiędzy poszczególnymi grami, dzięki czemu mamy lepszy start w grze World of Warships. Oczywiście pod warunkiem, że w poprzednich grach szło nam dobrze i zarobiliśmy dużo wirtualnych pieniędzy. 

 

Gra przeznaczona jest w głównej mierze dla miłośników II Wojny Światowej, ale również miłośnicy strategii, gier MMO oraz rozgrywek sieciowych znajdzie tu coś dla siebie. Od gracza zależy, czy wybierze ociężały lotniskowiec, szybki, ale słabo uzbrojony niszczyciel, wielki krążownik czy typowy okręt bojowy. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach i woli poćwiczyć przed pierwszą batalią sieciową, może wybrać rozgrywkę ze sztuczną inteligencją, gdzie podszlifuje swoje umiejętności dowódcze. Po takim treningu można rozpocząć przygodę w sieci i stoczyć pierwszą batalię w konfiguracji 12 na 12 graczy.

 

Nie zabrakło również zalet znanych z poprzednich gier. Mowa tu o bitwach rankingowych czy też możliwości przystosowania okrętów do własnego stylu gry. Możemy je ulepszać, malować, dobierać załogę itp. Kolejną zaletą jest również świetna oprawa wizualna, jak również całkowicie darmowa rozgrywka. Należy jednak pamiętać, że do gry niezbędne jest założenie konta w serwisie Wargaming.net. Ponadto gra wymaga pobrania sporej ilości danych do instalacji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0