WindowsGryWorlds of Magic

Worlds of Magic Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Wastelands Interactive
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
293 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
390

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Sprawdzona mechanika
Minusy:
  • Drobne niedoskonałości

Worlds of Magic to strategiczna gra utrzymana w klimacie fantasy, w której gracz zajmuje się budową gospodarki, eksploracją mapy i walkami podczas których można wykorzystać broń białą oraz specjalne moce i czary. Wojna nie będzie jedyną możliwości zwycięstwa - gracz może prowadzić pokojową politykę i zwyciężyć przy wykorzystaniu dyplomacji lub gospodarki. Twórcy przygotowali sześć nacji, utrzymanych w klimacie fantasy. Mapy są generowane losowo lub z uwzględnieniem preferencji gracza.

 

Pod względem mechaniki rozgrywki gra jest inspirowana  Master of Magic - wszyscy, którzy dobrze bawili się w tym kultowym tytule, będą mogli szybko odnaleźć się w  Worlds of Magic. Gra dzieli się na tryb strategiczny, rozgrywany na mapie świata, w którym obowiązuje system turowy oraz trójwymiarowe środowisko bitewne. Gra posiada zbalansowany system rozgrywki dzięki zaimplementowaniu systemu bitewnego D20, który gwarantuje, że zabawa będzie satysfakcjonująca. Duże znaczenie mają czary, których paleta jest szeroka, a do dyspozycji gracza oddano dwie ścieżki rozwoju - ognia i wody. Magii można używać zarówno podczas walki, jak i na mapie świata np. w postaci przekleństw dotykających wrogie miasta.

 

Worlds of Magic zostało zrealizowane na trójwymiarowym silniku graficznym. Wersja demo Worlds of Magic pozwala sprawdzić system walki - daje możliwość rozegrania dwóch bitew. Gra nie jest jeszcze ukończona, więc wersja próbna nie reprezentuje pełnej wersji gry, której premiera jest planowana na listopad 2014. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0