WindowsGryWRC: FIA World Rally Championship 4

WRC: FIA World Rally Championship 4 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Milestone
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Pełny cykl rajdów dostępny w grze
  • Niższe klasy WRC
  • Pełna licencja FIA
Minusy:
  • Średniej jakości grafika i efekty specjalne
  • Brak samochodów klasycznych, mimo że w poprzedniej części były obecne

WRC: FIA World Rally Championship 4 to symulator rajdów – zarówno najbardziej prestiżowej klasy WRC, jak i WRC 2, WRC 3 i Junior WRC. Producent posiada pełną licencję na odwzorowywanie rajdów, samochodów oraz kierowców, pilotów i zespołów. 

 

Głównym trybem rozgrywki jest kariera, która pozwala na przejście wszystkich szczebli rozwoju kierowcy rajdowego – od klasy Junior WRC, przez WRC 3, WRC 2, a skończywszy na WRC, gdzie konkurujemy z takimi tuzami sportu motorowego jak Mikko Hirvonen, Dani Sordo czy Sebastien Loeb. Poza karierą, gracz może wziąć udział w mistrzostwach wcielając się w jednego z rzeczywistych kierowców, rozegrać wybranych rajd lub odcinek specjalny. Twórcy przygotowali również tryb multiplayer, pozwalający na rywalizację do 16 graczy jednocześnie.

 

Podczas zabawy możemy prowadzić 16 samochodów rajdowych (np. Citroen DS3 WRC, Volkswagen Poro R WRC czy Subaru Impreza WRX Sti) oraz wcielić się w jednego z 65 kierowców, pośród których jest dwóch Polaków: Robert Kubica oraz Michał Kościuszko. 

 

Twórcy WRC: FIA World Rally Championship 4 odwzorowali cały cykl rajdowy 2013 roku: mamy 13 rajdów składających się z 6 odcinków specjalnych. Rajdy mogą rozgrywać się w różnych warunkach atmosferycznych i o różnej porze dnia. Model jazdy jest zręcznościowo-symulacyjny. Gracz sam może zadecydować o stopniu trudności rajdu decydując się lub wyłączając asysty takie jak kontrola trakcji czy ABS. Na najniższym poziomie, WRC: FIA World Rally Championship 4 jest grą, w którą mogą grać bez problemu dzieci. 

 

WRC: FIA World Rally Championship 4 jest dostępne jedynie w angielskiej wersji językowej, jednak opanowanie menu nie jest wymagające. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0