WindowsGryWRC Powerslide

WRC Powerslide Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Milestone Inc.
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Licencja FIA
  • Atrakcyjny, zręcznościowy gameplay
Minusy:
  • Przeciętna jakość oprawy audiowizualnej
  • Kiepskie wykrywanie kolizji

WRC Powerslide to zręcznościowa gra wyścigowa stworzona przez twórców serii symulatorów rajdów WRC: FIA World Rally Championship. W przypadku Powerslide, producent podchodzi inaczej do koncepcji zabawy. Mimo wykorzystania licencji na samochody rajdowe, rozgrywka nie ma charakteru rajdów samochodowych, w których kierowcy ściągają się z czasem. Tym razem postawiono na widowiskową zabawę zderzak w zderzak, w której rozgrywkę obserwujemy z lotu ptaka.

 

W WRC Powerslide gracz może wcielić się w jednego z kierowców dosiadających samochodów klasy WRC 3, WRC 2 oraz WRC i wziąć udział w wyścigu po szalonych, krętych trasach, które składają się na osiem rajdów. Podczas zabawy gracz może korzystać z power-upów, czyli różnego rodzaju czasowych ulepszeń takich jak nitro. Możliwe są ataki na konkurentów takie jak strzelanie z błyskawicy lub pokrywanie ich tumanem kurzu, pogarszającym widoczność. Po tym opisie widać, że rozgrywka ma bardzo zręcznościowy charakter.

 

WRC Powerslide posiada atrakcyjną oprawę graficzną oraz pełną licencję FIA, dzięki czemu gracz może ścigać się prawdziwymi samochodami rajdowymi oraz konkurować z mistrzami WRC pokroju S. Loeba.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0