WindowsGryX-Motor Racing

X-Motor Racing Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Exotypos
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
163 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1000

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Fizyka
  • Funkcja modów
Minusy:
  • Droga licencja
  • Brak rozbudowanego trybu kariery
  • Grafika

X-Motor Racing to tytuł, który powstał siłą zapaleńców – niewielkie, niezależne studiu stworzyło symulator jazdy z zaawansowaną fizyką jazdy. Na zachowanie się pojazdu na trasie ma wpływ nie tylko moc silnika, ale sposób przekazywania napędu, jakość opon, zawieszenie czy nawierzchnia. Do stworzenia fizyki, twórcy przykładali najwięcej uwagi, i właśnie ten aspekt gry jest jego wyróżnikiem od innych symulatorów samochodowych.

 

X-Motor Racing w swojej podstawowej wersji posiada 11 samochodów stworzonych na wzór prawdziwych aut: mamy odpowiednik Fiata Palio, Audi A2, Audi TT, Porsche Boxster czy bolidu F1. Siłą gry są mody – na stronie oficjalnej możemy pobrać dziesiątki nowych samochodów: od sportowych coupe, po supersamochody i maszyny wyjęte z wyścigów. Podobnie sprawa wygląda z trasami: obok 13 tras z wersji podstawowej, możliwe jest pobranie nowych. X-Motor Racing zostało również wyposażone w edytor tras pozwalający na samodzielne tworzenie nowych lokacji.

 

Gra jest cały czas rozwijana – mimo, że pierwsza wersja powstała w 2007 roku, to nadal pojawiają się aktualizacje dodające nowe funkcje i poprawiające optymalizację sprzętową i działanie różnych modułów m.in. trybu multiplayer, który aktualnie pozwala na uczestniczenie w rywalizacji do 32 graczy jednocześnie (również w sieci LAN).

 

Przed zakupem, gracz może sprawdzić demo X-Motor Racing. Pełna wersja, w zależności od wersji, to wydatek 35 – 160 dolarów. W podstawowej eydcji otrzymujemy pełną grę z trybem single player, multiplayerem i możliwością instalacji modyfikacji. Wersja Pro i Ultimate posiada możliwość śledzenie fizyki pojazdu (telemetria) i wszystkie moduły pozwalające na modyfikowanie gry (SDK). 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0