WindowsGryYou Only Get One... Match!

You Only Get One... Match! Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Wingless Little People
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
459

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Klimat retro
Minusy:
  • Niedoskonałości w mechanice

You Only Get One... Match! to niezależna gra (indie) platformowa czerpiąca garściami z klasycznych produkcji z lat 80-tych. Pod względem mechaniki rozgrywki twórcy wzorowali się na kultowym Donkey Kongu czy Bomb Jack. Gra została utrzymana w pikselowym klimacie, charakterystycznym dla konsol i komputerów 8-bitowych np. SNES czy Commodore 64.

 

Gra została stworzona w 3 dni przez rodzinę , w tym 11-latkę i 5-latka, który zajmował się rysowaniem szkiców dla grafika, więc to produkt częściowo amatorskim. Mimo tego - zdobył rozgłos i popularność. W produkcji widać wiele nawiązać do klasyki. Główny bohater nazywa się Macario, jest pirotechnikiem, który ciągle gubi swoje zapałki. Musisz mu pomóc w wykonaniu zadania, przy okazji zbierając monety na wielopoziomowych etapach. 

 

You Only Get One... Match! możesz pobrać za darmo, ale twórcy przyjmują również datki o dowolnej wysokości za swoją pracę. Przycisk Pobierz Teraz przenosi na stronę oficjalną, w której można rozpocząć pobieranie wybierając opcję Download Now, następnie uruchamiając odnośnik No thanks, just take me to the downloads, jeśli nie chcemy dokonać wpłaty. W kolejnym kroku pojawi się już plik do pobrania. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0