WindowsGryZaginięcie Ethana Cartera

Zaginięcie Ethana Cartera Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
The Astronauts
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Ciekawe podejście do rozgrywki
Minusy:
  • Brak wersji demo

Zaginięcie Ethana Cartera, znane zagranicą pod tytułem The Vanishing of Ethan Carter to polska gra niezależnego studia The Astronauts złożonego z twórców Painkillera i Bulletstorma. 

 

W odróżnieniu od tych tytułów, Zaginięcie Ethana Cartera nie jest dynamiczną grą akcji prezentującą wydarzenia w grze z perspektywy pierwszej osoby. To gra przygodowa, z otwartym światem, dająca sporą dowolność. Historia  toczy się wokół zaginięcia tytułowego bohatera, którego odnalezienia zobowiązuje się nasz protagonista - Paul Prospero. Jest to renomowany prywatny detektyw z nadnaturalnymi umiejętnościami, które gracz wykorzysta podczas eksploracji Red Creek Valley. Świat gry to typowa amerykańska prowincja, kojarząca się chociażby z Twin Peaks, a w grze odnaleźć można nawiązania do tego serialu, jak i innych dzieł popkultury oraz literatury.

 

Twórcy gry starali się na stworzenie mechaniki rozgrywki dającej sporą dowolność w rozwiązywaniu zagadek przez zdobywanie śladów i unikanie pułapek, które czyhają na detektywa. Gra łączy w sobie elementy klasycznej przygodówki z horrorami. 

 

Zaginięcie Ethana Cartera, jak na grę przygodową, ma wyjątkowo dobrą oprawę graficzną, która w pełni korzysta z możliwości silnika Unreal Engine 3. Produkcja ma szczegółowy, trójwymiarowy świat pełen starannie przygotowanej roślinności i zjawiskowych krajobrazów. 

 

Niestety nie ma możliwości ściągnięcia wersji demo Zaginięcie Ethana Cartera. Gra jest dystrybuowana jedynie w wersji cyfrowej na platformach Steam i GOG.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0