WindowsGryZombies Monsters Robots

Zombies Monsters Robots Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Enmasse Game
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
58 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
472

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Darmowa
  • Spora liczba przeciwników
Minusy:
  • Gra nie jest dostępna dla wszystkich regionów

Zombies Monsters Robots to trzecioosobowa gra akcji, nastawiona na widowiskowe strzelaniny.

 

Akcja gry została osadzona w przyszłości rządzonej przez rywalizujące ze sobą korporacje. Gracz wciela się w wybraną przez siebie postać, która będzie toczyła krwawe walki z innymi. Zaletą jest różnorodność przeciwników. Pojawiają się zombie, mutanty, cyborgi, dinozaury czy wrogowie o ponadprzeciętnych umiejętnościach.  

 

Zombies Monsters Robots jest grą nastawioną na grę w trybie multiplayer, ale posiada również kampanię, w której gracz może jednocześnie do 16 graczy. Poza trybem fabularnym, dostępne są również gry rankingowe oraz tryb survival, w którym gracze współpracują ze sobą walcząc z kolejnymi falami przeciwników. Twórcy dużą uwagę poświęcili projektom bossów w trybie fabularnym, którzy są niezwykle potężni i różnorodni.

 

Podczas gry zbieramy przedmioty, możemy dokonywać modyfikacji broni oraz personalizować wygląd swojego: kaski, kombinezony, buty czy rękawiczki. Poza wyglądem, elementy wyposażenia mogą zwiększać niektóre umiejętności bohatera.

 

Pod względem mechaniki rozgrywki Zombies Monsters Robots czerpie wzorce z Gears of War. Gra jest dynamiczna, zrealizowana w futurystycznym klimacie, a przy tym wymagająca w rozgrywkach wieloosobowych. 

 

Zombies Monsters Robots jest rozpowszechniane za darmo, jako gra Free to Play, zawierająca mikropłatności. Twórcy na bieżąco aktualizują swój produkt wydając comiesięczne łatki zawierające mapy, bronie i nowych przeciwników, jak również ulepszenia samej mechaniki gry i poprawki błędów. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0