WindowsGryZuma Deluxe

Zuma Deluxe Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
PopCap Games
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1027

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Ładnie wykonana
Minusy:
  • Na dłuższą metę nuży

Zuma de luxe jest jedną z najpopularniejszych darmowych gier dostępnych w Internecie. Choć same jej zasady są dziecinnie proste, to jednak poziom grywalności olbrzymi. Chcesz się przekonać, dlaczego? Mamy dla Ciebie full wersję Zuma do pobrania.

Sensem Zuma de Lux jest strzelanie do kolorowych kul, które przesuwają się po specjalnym torze. Musisz celować w ten sposób, aby wystrzeliwana przez Ciebie kulka trafiła między kulki tego samego co i ona koloru – wówczas cały rząd kul o tej samej barwie zniknie. Brzmi to jak łatwe zadanie? Pobierz Zuma i przekonaj się, że nie jest to prosta sprawa, tym bardziej, że kulki przyśpieszają. Gra Zuma oferuje Ci dwanaście poziomów w trybie „Adventure”. Każdy z nich składa się z kilku etapów, zaś poziom trudności jest oczywiście coraz większy w miarę przechodzenia dalej. Kolorów jest coraz więcej, zaś kulki krążą szybciej, zwiększa się również liczba etapów wchodzących w skład danego poziomu. A etapy gry Zuma pogrupowane zostały w świątynie, do których dostęp uzyskujemy po ich ukończeniu, a więc po stracie wszystkich żyć możemy zacząć dany poziom od nowa.

Download Zuma nie kosztuje Cię ani grosza, a zabawa jest przednia i nie raz zaskoczy Cię czymś nowym. Przykład? Po ukończeniu poziomu dwunastego zostajemy przeniesieni do specjalnego, kosmicznego etapu. Również co jakiś czas przyjdzie nam powalczyć na arenie posiadającej dwa rzędy kul czy różnego rodzaju tunele - jest to prawdziwy test naszych umiejętności. To właśnie "Adventure mode" świadczy o sile tego tytułu - wciąga tak mocno, że ciężko się od niego oderwać nawet przez kilka godzin. Producent PopCap Games tworząc grę uwzględnił każde grono odbiorców - od najmłodszych po osoby starsze. Dlatego też śmiało można polecić Zuma free po prostu każdemu. Dodatkową atrakcją się bonusy, które pojawiają się podczas zabawy. Może to być na przykład działo, niszczące wszystkie kulki na drodze toru lotu pocisku czy też zatrzymanie toru. Przekonaj się sam, jakie niespodzianki jeszcze czekają w grze.

Nie wydano nigdy gry w tradycyjny sposób. Jedynym sposobem jej pozyskania jest ściągnięcie Zuma online. Nie wydano również Zuma 2 po polsku, jednak jest to na tyle prosta gra, że nie potrzebne Ci żadne spolszczenie Zuma. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Zuma mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows, jak na przykład Vista. Wydano też wersję gry Zuma pod os Linux.

Ściągnij więc Zuma za darmo i spróbuj swych sił. Największe atuty tego tytułu to grywalność, łatwe zasady, łatwe sterowanie i całkiem niezła oprawa audiowizualna. Wszystko to dostaniesz w grze Zuma za darmo. Gra Zuma ma status trial,więc jeśli zdecydujesz się na jej pobranie, możesz bawić się godzinę za free. To świetne połączenie zabawy logicznej i zręcznościowej da Ci z pewnością wiele przyjemnej rozrywki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0