Windows PhoneAplikacjeAll Cars Info Free 1.6.0.0

All Cars Info Free 1.6.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Informacje
Producent:
acron-soft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
487

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • ogromny zbiór informacji o samochodach z całego świata
  • przejrzyste menu i wygodna nawigacja
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

All Cars Info Free to najbardziej rozbudowana aplikacja dla fanów motoryzacji, dostępna dla użytkowników Windows Phone. Przedstawia najświeższe informacje z całego świata na temat niemal każdej marki samochodów, najnowszych i klasycznych modeli, a także takie informacje jak historia powstania marki lub pojazdu. Aplikacja zawiera w sobie bogaty zbiór informacji o poszczególnych autach z uwzględnieniem takich szczegółów jak rodzaje silnika i inne parametry pojazdów. Przyda się każdemu, kto jest zainteresowany kupnem samochodu i chciałby poznać pełne dane na jego temat, orientacyjną cenę dostępną na rynku i inne ciekawostki.

Aplikacja All Cars Info Free dostępna jest do pobrania całkowicie za darmo, jednak w tej wersji wyświetlane są reklamy. Z poziomu programu można je usunąć za dodatkową opłatą. Dodatkowe cechy to bardzo intuicyjny interfejs, duże i czytelne zakładki podzielone tematycznie, funkcjonalna wyszukiwarka samochodów lub producentów, a także bogata kolekcja zdjęć każdego wyszukanego pojazdu. Użytkownicy Windows Phone 8 otrzymali ponadto przemodelowany wygląd aplikacji, zaś w przypadku braku określonej marki, można błyskawicznie przesłać email do twórców z prośbą o aktualizację.

Zmiany w najnowszej wersji All Cars Info Free: możliwość ustawienia powiadomień o pojawieniu się w bazie nowych pojazdów; funkcja zapisywania zdjęć na urządzenie Windows Phone; możliwość dzielenia się zdjęciami lub wybranymi samochodami ze znajomymi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0