Windows PhoneAplikacjeAmazing Karaoke 1.2.0.0

Amazing Karaoke 1.2.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
doodleblush
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
492

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • integracja z serwisami społecznościowymi (YouTube, Twitter, Instagram)
  • dostęp do ogromnej bazy utworów karaoke
  • intuicyjne menu
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Amazing Karaoke to rozbudowana aplikacja dla wszystkich użytkowników Windows Phone i jednocześnie miłośników karaoke, którzy chcieliby śpiewać rozmaite utwory muzyczne w dowolnym miejscu i czasie. Zaletą aplikacji jest olbrzymi wybór piosenek podzielonych na kategorie tematyczne, artystów czy według popularności wśród innych użytkowników. Amazing Karaoke nie gromadzie bezpośrednio wszystkich dostępnych utworów karaoke oraz informacji o utworach i artystach, jednak została stworzona w taki sposób, aby na bieżąco pobierać nowości karaoke z najpopularniejszych serwisów oferujących tego rodzaju materiały.

Aplikacja Amazing Karaoke dostępna jest do pobrania za darmo. Również dostęp do wszystkich utworów jest w pełni darmowy, gdyż pobierane są bezpośrednio z takich serwisów jak YouTube, Tumblr, Pinterest, 4chan, Instagram oraz Twitter. W momencie udostępnienia nowych utworów przez użytkowników, którzy sami budują bazę utworów karaoke, aplikacja informuje nas o nowych materiałach, które możemy pobrać lub strumieniować w czasie rzeczywistym za pośrednictwem Windows Phone. Popularność aplikacji jest tak duża, że niemal każdego tygodnia pojawiają się nowe utwory z całego świata, które mogą bezustannie dostarczać nowych wrażeń. Co ciekawe, możemy wybierać utwory w różnych językach, zaś do większości z nich oprócz tradycyjnego tekstu, pojawiają się również teledyski w tle.

Aby korzystać z aplikacji Amazing Karaoke, konieczne jest posiadanie dostępu do połączenia WiFi, ze względu na pojawiające się materiały wideo. Wskazane jest również szybkie łącze internetowe oraz urządzenia z ekranem w wysokiej rozdzielczości dla optymalnego korzystania ze wszystkich możliwości programu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0