Windows PhoneAplikacjeAnimal Planet 1.0.0.0

Animal Planet 1.0.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja
Producent:
DISCOVERY COMMUNICATIONS, LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
499

Nasza ocena:

Lukasz
3
Plusy:
  • duży wybór programów
  • dostępność dodatkowych materiałów
  • tworzenie własnej playlisty programów
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • dostęp do materiałów ograniczony w zależności od regionu

Animal Planet to rozbudowana aplikacja, przeznaczona dla użytkowników Windows Phone, która pozwala na oglądanie stacji telewizyjnej Animal Planet. Działa w podobny sposób do aplikacji Discovery, oferując dostęp do ogromnej bazy materiałów nadawanych przez stację Animal Planet. Użytkownicy mogą oglądać najnowsze programy dotyczące zwierząt, ptaków czy rozmaitych egzotycznych stworzeń, w wysokiej jakości HD 720p., jak również otrzymują dostęp do tysięcy materiałów archiwalnych.

Zaletą jest funkcja tworzenia własnej playlisty. Możemy wybrać kryterium wyszukiwania (np. najpopularniejsze, najczęściej oglądane, czy najlepiej oceniane). Ponadto aplikacja Animal Planet umożliwia przeglądanie programu telewizyjnego, ustawienie powiadomienia o nadchodzących epizodach, polubienie wybranego programu czy możliwość przeczytania dokładnych informacji o interesującym nas programie.

Cechą charakterystyczną jest przejrzysty interfejs podzielony na ekran główny, którego przesuwamy w wybranym kierunku palcem, a także dolny pasek skrótów. Tutaj m.in. umieszczono podręczną wyszukiwarkę, dostęp do mikrofonu oraz szybkie uruchomienie programu. Aplikacja Animal Planet daje użytkownikom dostęp do dodatkowych materiałów lub wywiadów, które nie zostały wyemitowane w telewizji. Dostępność wybranych klipów wideo może się różnić w zależności od regionu w którym się znajdujemy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0