Windows PhoneAplikacjeBattery 2.2.0.0

Battery 2.2.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Enless Soft Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
445

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • wygodny interfejs
  • wiele możliwości monitoringu stanu baterii
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Battery to praktyczna i łatwa w obsłudze aplikacja do zarządzania stanem baterii w urządzeniach Windows Phone. Podstawowe funkcje umożliwiają sprawdzanie poziomu baterii oraz ilość czasu jaki został do samoistnego wyłączenia się telefonu. To jednak nie jedyne możliwości, bowiem aplikacja pozwala w łatwy i szybki sposób włączyć lub wyłączyć rozmaite aplikacje, mające wpływ na szybsze zużycie baterii (np. odtwarzacz muzyczny lub klipy wideo).

Battery standardowo pokazuje wskaźnik procentowy stanu baterii, czas potrzebny do rozpoczęcia ładowania, a także czas do końca ładowania w momencie podłączenia do ładowarki. Ponadto wyświetla rozmaite statusy dotyczące połączeń z siecią WiFi, Bluetooth, trybem samolotowym, lokalizację, datę połączenia oraz zawiera dużą ilość skrótów do poszczególnych funkcji. Dużym plusem jest również interfejs oraz graficzna prezentacja najważniejszych statystyk, łącznie z obrazkowym przedstawieniem stanu zużycia baterii. Nie zabrakło przy tym wygodnego interfejsu dla obsługi dotykowej, wygodnych zakładek oraz integracji z blokowaniem ekranu w momencie korzystania z innych aplikacji, kiedy Battery jest włączona w tle. 

W najnowszej wersji Battery otrzymaliśmy: monitoring połączeń Bluetooth; porady dotyczące sposobów oszczędzania baterii; system powiadomień o dostępności do sieci WiFi; możliwość wyłączania powiadomień w nocy; rozmaite poprawki w interfejsie użytkownika.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0