Windows PhoneAplikacjeBlink 2.1.0.0

Blink 2.1.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Microsoft Research
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
461

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wysoka jakość zdjęć
  • integracja z serwisami społecznościowymi
  • tworzenie kilku zdjęć jednocześnie w celu wybrania najlepszego
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Blink to innowacyjna aplikacja dla użytkowników Windows Phone 8, która służy do robienia wyraźnych zdjęć w wysokiej jakości, bez obawy że nam nie wyjdą. W przeciwieństwie do innych aplikacji, Blink rejestruje serię zdjęć przed naciśnięciem spustu migawki, następnie kontynuuje sesje w trakcie robienia i chwilę po wykonaniu fotografii.

Innowacyjny mechanizm sprawia, że z pojedynczego zdjęcia które chcieliśmy wykonać, tworzy się galeria, pozwalająca na szybki wybór odpowiedniego dla nas obrazu. Po zakończeniu działania możemy nadać najlepszym zdjęciom priorytet, usunąć niepotrzebne, a także stworzyć kolekcję animacji przeplatanych różnymi ujęciami.

Aplikacja Blink umożliwia zaawansowane ustawienia aparatu (m.in. tryb sceny, ekspozycji, balans bieli i ISO w trakcie przechwytywania), określenie zakresu ruchu dla animacji i jej prędkości, a także cofania do poprzedniego zdjęcia, czy integrację z emailem oraz serwisami Facebook, Twitter i oficjalną stroną BLINK.so.cl, na której znajduje się ogromna baza zdjęć.

Ponadto z poziomu smartfonu możemy błyskawicznie przejść do biblioteki zdjęć i animacji, a także zobaczyć listę udostępnionych w sieci materiałów, podzielonych na serwisy tematyczne. Udostępnione zdjęcia możemy również pobrać, komentować i dodawać do ulubionych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0