Windows PhoneAplikacjeCartoon Tube 2.5.7.0

Cartoon Tube 2.5.7.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
"AEON"
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
505

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duża liczba dostępnych bajek
  • integracja z serwisem YouTube
  • łatwa w obsłudze
  • darmowa
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Cartoon Tube to jedna z najpopularniejszych aplikacji na urządzenia Windows Phone, stworzona specjalnie dla dzieci. Umożliwia dostęp do dużej liczby bajek, filmów animowanych oraz programów dla dzieci. Niewątpliwą zaletą jest integracja z takimi serwisami jak YouTube, jednak została stworzona w taki sposób, aby filtrować wyłącznie materiały dla najmłodszych. Jeśli dziecko lubi bawić się w urządzeniami mobilnymi, to z poziomu aplikacji może oglądać rozmaite kreskówki, które wciągną je na długie godziny. Podobnie jak w przypadku serwisu YouTube, nawet przy średniej jakości połączenia strumieniowanie materiałów przebiega błyskawicznie, dając dziecku niemal błyskawiczny dostęp do ulubionych filmów animowanych.

Dużą zaletą aplikacji Cartoon Tube jest wygodny interfejs, który nawet dzieciom nie powinien sprawiać problemów. Mamy tu podział na rozmaite kategorie tematyczne, podzielone na kilka folderów z podglądem obecnie dostępnych materiałów. Jeśli dziecko przykładowo chce oglądnąć bajkę Batman, to aplikacja zbiera wszystkie dostępne filmy w jednym folderze, umożliwiając natychmiastowe oglądanie jeden po drugim. Ponadto znajdziemy tu poręczną wyszukiwarkę, listę polecanych bajek oraz najczęściej oglądane przez innych użytkowników, dzięki czemu niezdecydowane dziecko z poziomu menu głównego może szybko przejść do wybranych treści.

Cartoon Tube dostępna jest do pobrania całkowicie za darmo. Co istotne to fakt, że aktualizacja bazy programów odbywa się na bieżąco w czasie rzeczywistym, wraz z dodaniem nowych materiałów na YouTube – wtedy aplikacja informuje o nowej aktualizacji, dając możliwość bezpośredniego podglądu materiału. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla rodziców, którzy chcą wtajemniczyć najmłodszych w serwisy typu YouTube, ale obawiają się niepowołanych treści – tutaj dzieci znają wyłącznie bajki i filmy animowane.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0