Windows PhoneAplikacjeDiscovery 1.0.0.0

Discovery 1.0.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Informacje
Producent:
DISCOVERY COMMUNICATIONS, LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
514

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • spora baza programów
  • możliwość oglądania dodatkowych materiałów
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Discovery to praktyczna aplikacja, umożliwiająca użytkownikom Windows Phone oglądanie programów obecnych na kanale Discovery. Zaletą jest ogromna baza dostępnych materiałów nadawanych za pośrednictwem Discovery. Użytkownicy otrzymują dostęp zarówno do najnowszych programów poświęconych nauce, odkryciom, zwierzętom i rozrywce, jak również do materiałów archiwalnych, obejmujących tysiące klipów.

Na uwagę zasługuje intuicyjna nawigacja oraz szerokie możliwości wyszukiwania i selekcji materiałów. Można tworzyć własne playlisty na podstawie kryterium wyszukiwania, najpopularniejszych wśród internautów czy najwyżej ocenianych.

Ponadto aplikacja Discovery umożliwia przeglądanie z wyprzedzeniem czasu emisji poszczególnych epizodów, dodanie systemu powiadomienia o nadchodzących odcinkach, polubienie wybranego programu czy możliwość przeczytania dokładnych informacji o klipie przed uruchomieniem.

Aplikacja charakteryzuje się bardzo ładnym interfejsem, umożliwiając błyskawiczne przechodzenie do utworzonych playlist czy zakładek. W przeciwieństwie do programu emitowanego w telewizji, użytkownicy mogą również przeglądać materiały dodatkowe, wersje reżyserskie oraz wywiady niedostępne na ekranie telewizora.

Discovery pozwala wyświetlać klipy wideo maksymalnie w rozdzielczości HD 720p. Dostęp do wybranych materiałów może się różnić w zależności od regionu w którym się znajdujemy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0