Windows PhoneAplikacjeFree Music Downloader 2.5.0.0

Free Music Downloader 2.5.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Fast Code
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
526

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • spora ilość muzyki
  • intuicyjna obsługa
  • możliwość tworzenia dzwonków na telefon
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • brak możliwości synchronizacji z komputerem

Free Music Downloader to przydatna aplikacja do bezpośredniego pobierania za darmo i legalnie muzyki na smartfony Windows Phone. Zaletą jest spora baza darmowej muzyki, którą pobierać można bez limitów. Program zintegrowany jest z wieloma stronami udostępniającymi utwory, zaś po wyborze interesującego, mamy bezpośredni podgląd na listę muzyczną, podzieloną na gatunki muzyczne, wykonawców czy nazwy piosenek.

Podstawowe funkcje Free Music Downloader umożliwiają pobieranie i odtwarzanie utworów – czynności te można dodatkowo robić w tle. Dodano również opcję "Play All", dzięki której możemy odsłuchać cały dostępny materiał, bez tracenia czasu na wyszukiwanie. Po ściągnięciu muzyki, aplikacja może nas poinformować o wykonaniu operacji. Ponadto dodano funkcję tworzenia dzwonków na telefon, jednak nałożono limit utworów do maksymalnej pojemności 1 MB, trwających do 39 sekund.

Dodatkowo Free Music Downloader pozwala na dodawanie własnego tła, dodanie bezpośredniego linku z utworem do ulubionych, możliwość dzielenia się linkami ze znajomymi, a także bezustanną pracę nawet w trakcie blokady smartfonu. Aplikacja posiada również wbudowaną przeglądarkę, która działa na tej samej zasadzie co wersja webowa. Minusem jest jednak brak możliwości synchronizacji z komputerem. Współpracuje z Windows Phone 7, 7.5 i 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0