Windows PhoneAplikacjeHalo Waypoint 1.7.0.0

Halo Waypoint 1.7.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
Microsoft Studios™
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
409

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • skarbnica wiedzy z uniwersum Halo
  • dostęp do statystyk trybu multiplayer
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Halo Reach to jedna z najpopularniejszych gier sieciowych, dostępnych na konsolę Xbox 360 od Microsoftu. Ogromne uniwersum skupiające sporą liczbę mieszkańców, przygód i krain sprawia, że wielu graczy może mieć problemy z pełnym poznaniem zasad i wątków fabularnych. Z pomocą przychodzi jednak aplikacja Halo Waypoint, stworzona specjalnie dla użytkowników Windows Phone. Jest to oficjalny Hub, przygotowany dla wszystkich osób, chcących dokładnie poznać zawiłości fabularne, statystyki i inne ciekawostki rządzące się grą Halo Reach.

Aplikacja zintegrowana jest bezpośrednio z grą, prezentując wszystkie niezbędne informacje w formie przejrzystej encyklopedii. Z jej poziomu możemy przejść do swojego osobistego konta lub naszych znajomych, obserwować statystyki rozwoju, przeglądać mapy lokalizacji wybranych graczy lub pooglądać unikalną galerię zdjęć, szkiców koncepcyjnych i grafik przygotowanych przez twórców. Dla trybu multiplayer możliwy jest podgląd dostępnych broni i pojazdów na mapie, a także śledzenie zmieniających się wyników w czasie rzeczywistym. Dodatkową cechą jest wbudowany panel z najświeższymi, oficjalnymi informacjami o grze, dodatkach czy zmianach.

Ponadto Halo Waypoint zintegrowany jest z oficjalnym kontem gry na Twitterze oraz usługą Xbox Live!, pozwalając na wymianę opinii pomiędzy graczami, wysyłanie wiadomości, dodawanie znajomych, komentowanie wyników, publikowanie własnych uwag do twórców itp. Ciekawą funkcją jest zapraszanie znajomych do gry, a następnie wyznaczanie specjalnych wyzwań (np. zabójstwa tylko przy użyciu strzałów w głowę w określonym czasie), a następnie rywalizowanie o najlepsze miejsce w rankingu. Aplikacja współpracuje z Windows Phone 7.5 i 8. Wymagane jest również oficjalne konto w grze Halo Reach z poziomu Xbox Live!.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0