Windows PhoneAplikacjeKawał 1.3.0.1

Kawał 1.3.0.1 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
PhoneLum
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
539

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • duża baza kawałów podzielonych na kategorie tematyczne
  • po polsku i za darmo
  • przejrzyste menu i wygodna nawigacja

Kawał to interesująca aplikacja dla wszystkich użytkowników Windows Phone, którzy cenią sobie dobre kawały. Program zawiera bazę olbrzymiej ilości dowcipów podzielonych tematycznie. Możemy tu przeczytać rozmaite kawały o Jasiu, teściowej, blondynkach, złotej rybce, lekarzach czy alkoholu. Cechuje się intuicyjną obsługą, przejrzystym interfejsem i podziałem na kategorie tematyczne.

Dużą zaletą jest również duża czcionka, ułatwiająca wygodne czytanie kawałów. Istotną funkcją jest również pasek wyszukiwania słów kluczowych, który pojawia się zarówno w poszczególnych kategoriach, jak również nad aktualnie przeglądanym kawałek, co znacząco przyspiesza odnajdywanie dowcipów tematycznych.

Aplikacja Kawał posiada również szereg dodatkowych funkcjonalność. Możemy dodawać wybrane żarty do ulubionych, zapisywać śmieszne dźwięki, wybrać losowo kawał, a także wklejać wybrane dowcipy na pasek menu głównego aplikacji, w celu szybkiego odczytu. Kawał zintegrowany jest również z dyskiem sieciowym SkyDrive, umożliwiając szybki przesył kawałów do znajomych lub w celu archiwizacji na przyszłość, aby podzielić się ze znajomymi w trakcie spotkania. Aplikacja dostępna jest do pobrania za darmo w pełnej polskiej wersji językowej i zawiera ogromną bazę najpopularniejszych polskich oraz zagranicznych kawałów.

Najnowsza wersja aplikacji Kawał otrzymała poprawki w interfejsie użytkownika, szybsze wyszukiwanie kawałów, a także interfejs modern dostosowany do najnowszych urządzeń Windows Phone.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0