Windows PhoneAplikacjeManga Reader 2.4.0.0

Manga Reader 2.4.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
Jeremie Lumandong
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
597

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duży zbiór mangi w różnych językach
  • przejrzyste menu i wygodna nawigacja
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Manga Reader to rozbudowana i darmowa aplikacja dla wszystkich miłośników mangi. Manga to inaczej japońskie komiksy, które pogrupowane są na wiele kategorii tematycznych. Mogą być skierowane zarówno do najmłodszych odbiorców, jak również wyłącznie dla dorosłych. To właśnie ze względu na dużą liczbę gatunków oraz odbiorców, manga cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w Japonii, lecz także w innych krajach.

Omawiana tu aplikacja to największy zbiór mangi dostępnej dla użytkowników urządzeń z systemem Windows Phone. Największą zaletą jest możliwość zarówno pobierania komiksów, czytania ich w trybie online lub offline, a nawet strumieniowy przesył bez konieczności pobierania do pamięci smartfona. Co więcej, aplikacja łączy się z dużą ilością najpopularniejszych stron internetowych, posiadających w swoich zasobach mangi – współpracuje z wieloma językami (w tym angielski, niemiecki, francuski czy hiszpański).

Dodatkowe cechy Manga Reader: dostęp do wielu źródeł mangi jednocześnie; szybkość pobierania oraz przeglądania w trybie offline; wysoka jakość wyświetlanych komiksów; możliwość ustawienia wielu epizodów wybranego tytułu do pobrania jednocześnie; funkcja pauzowania i ponownego uruchomienia pobierania w dogodnym momencie; możliwość zoomowania i wygodnego przechodzenia na kolejne strony mangi; możliwość blokowania ekranu w trakcie czytania; szybki dostęp do listy ostatnio przeglądanych materiałów; możliwość zarządzania biblioteką posiadanych mang, dodawanie do ulubionych i dzielenie się ze znajomymi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0