Windows PhoneAplikacjeMetrotube 4.0.4.0

Metrotube 4.0.4.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Lazyworm Applications Ltd.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
425

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • możliwość oglądania filmów w jakości HD
  • przejrzysty interfejs
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Metrotube to nieoficjalna aplikacja klienta YouTube dla użytkowników Windows Phone. Posiada wszystkie funkcjonalności obecne w oryginalnej wersji. Podstawowe cechy to możliwość oglądania rozmaitych filmików strumieniowanych w czasie rzeczywistym, dostęp do bazy kilkunastu milionów klipów wideo, komentowanie filmów, dodawanie do ulubionych, publikacja własnych materiałów czy funkcja szybkiego przesuwania filmików na ekran startowy. Metrotube dostępny jest w wersji płatnej, jednak możliwe jest darmowe przetestowanie aplikacji.

Zaletą jest multiplatformowość, co oznacza, że można zalogować się z poziomu smartfona na konto założone przy użyciu komputera. Interfejs został indywidualnie dopasowany do możliwości Windows Phone. W menu głównym mamy podgląd na swój profil oraz najpopularniejsze klipy danego dnia. Kolejne zakładki umożliwiają przejście do ulubionych, najczęściej oglądanych, filmów które ustawiliśmy do oglądnięcia w terminie późniejszym oraz ustawionej playlisty. Ponadto na pasku dolnym mamy skrót do wygodnej wyszukiwarki, która wzbogacona jest o system podpowiedzi słów kluczowych.

Ponadto możemy edytować, usuwać i segregować playlisty oraz pobrane materiały, a także oceniać oraz polecać znajomym. Metrotube umożliwia oglądanie filmów w jakości HD, w zależności od udostępnionego klipu. Współpracuje z Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0