Windows PhoneAplikacjeMy Notes 1.24.0.0

My Notes 1.24.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro i Firma
Producent:
Sam Jarawan
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
439

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • wygodny system zarządzania notatkami
  • integracja z usługą SkyDrive
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

My Notes to najlepsza aplikacja do tworzenia notatek dla urządzeń z Windows Phone. Pozwala na szybkie i łatwe stworzenie notatki, edycję stworzonych oraz wygodny dostęp do wszystkich notek, które można grupować i swobodnie przeglądać. Zawiera funkcjonalny system powiadomień o ważnych datach (np. urodziny, umówione wcześniej spotkanie), rozbudowane funkcje przypominania w wybranym momencie o nadchodzącym wydarzeniu i edycję powiadomień. Ponadto aplikacja zintegrowana jest z usługą SkyDrive, pozwalając na zapisanie istotnych danych na wirtualnym dysku.

My Notes oferuje również zabezpieczenie hasłem całej aplikacji lub wybranych notatek, edycję tła, dodawanie obrazków czy zmianę czcionki, sporządzanie ważności notatek na podstawie kilku kryteriów (data utworzenia, alfabetycznie, ostatnie zmiany), możliwość tworzenia nielimitowanej ilości kategorii i dodawanie najważniejszych do ekranu startowego, automatyczne zapisywanie tekstu w czasie rzeczywistym, bez obaw o utracenie danych np. w momencie wyczerpania baterii smartfona, a także specjalny system powiadomień głosowych o końcówce terminu.

Aplikacja działa na systemie Windows Phone 7.5 i 8. Dodatkowo użytkownicy Windows Phone 8 mogą korzystać z dodatkowych funkcji głosowych. Można wybrać lektora, aby czytał napisane przez nas notatki, lub użyć własnego głosu, aby program sam zapisywał wymawiane słowa.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0