Windows PhoneAplikacjePizzaPortal 1.1.0.0

PizzaPortal 1.1.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Informacje
Producent:
RESTAURANT PARTNER POLSKA
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
411

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • olbrzymia baza restauracji i lokali z całej Polski
  • możliwość zamawiania jedzenie z poziomu aplikacji
  • możliwość sprawdzenia czasu dostawy, ceny oraz menu
  • po polsku i za darmo

PizzaPortal to praktyczna aplikacja dla użytkowników Windows Phone, przeznaczona do szybkiego wyszukiwania oraz zamawiania jedzenia przez internet. Współpracują z dużą ilością restauracji serwujących takie potrawy jak obiady domowe, pizza, sushi, kebab, dania orientalne, pierogi, naleśniki i wiele innych. Baza dostępnych restauracji regularnie się powiększa, zaś sama aplikacja została stworzona w taki sposób, że posiada wszystkie funkcje znane ze strony Pizzaportal.pl. Z poziomu aplikacji możemy wybrać interesującą nas restaurację na terenie Polski, sprawdzić menu, zapłacić online za pośrednictwem usługi PayPal, a następnie oczekiwać na kuriera, którzy przywiezie nam ciepły posiłek do domu. Możemy również przeczytać dodatkowe informacje o wybranych restauracjach, wybierać rozmaite dodatki (np. do pizzy), a także sprawdzić orientacyjny czas dotarcia kuriera z zamówionym jedzeniem.

Aplikacja PizzaPortal cechuje się przejrzystym menu oraz łatwą nawigacją pomiędzy zakładkami. Z poziomu wyszukiwarki możemy wybrać miasto lub miejscowość, a także adres i sugerowane restauracje znajdujące się najbliżej naszego miejsca pobytu. Oprócz podziału na miejscowości, możemy również filtrować restauracje na podstawie jedzenie (np. tylko pizzerie, knajpy z kebabami itp.). Kiedy już wybierzemy interesujące nas jedzenie, łączymy się za pośrednictwem wbudowanej usługi PayPal i dokonujemy szybkiej płatności, z uwzględnieniem danych osobowych i adresu, na jaki ma zostać dowiezione jedzenie. Co ciekawe, do każdej restauracji dodano informację o godzinach otwarcia, metodzie i warunkach dowozu jedzenia oraz rozpoczęciu odliczania do przyjazdu kuriera zaraz po dokonaniu zamówienia.

PizzaPortal jest regularnie rozwijaną aplikacją, dlatego wciąż niektóre mniejsze miejscowości nie są obsługiwane. Jest to jednak bardzo praktyczne narzędzie w przypadku, gdy chcemy szybko zjeść a nie mamy ochoty gotować lub wychodzić do restauracji. Co więcej, aplikację można pobrać całkowicie za darmo i cieszyć się stale rosnącą bazą ze zróżnicowanym jedzeniem.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0