Windows PhoneAplikacjeRMFON 2.1.0.0

RMFON 2.1.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
Radio Muzyka Fakty sp. z o.o.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
485

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • dostęp do wielu radiostacji tematycznych
  • po polsku i za darmo
  • przejrzyste menu i wygodna nawigacja

RMFON to rozbudowana aplikacja muzyczna dla użytkowników Windows Phone, umożliwiająca całkowicie za darmo dostęp do najpopularniejszych stacji radiowych, zawartych na stronie rmfon.pl, należących do sieci radiostacji Radia RMF FM. Na uwagę zasługuje elegancki interfejs modern, dostosowany do najnowszych urządzeń Windows Phone, który nawet początkującym użytkownikom nie powinien przysporzyć problemów w trakcie wyszukiwania ulubionych radiostacji. RMFON oferuje ponad 80 zróżnicowanych tematycznie stacji radiowych, zaczynając od muzyki elektronicznej, dane, pop, rock, a nawet heavy metal. Duży zbiór zawartej muzyki gwarnatuje, że każdy odbiorca znajdzie tutaj coś dla siebie.

Oprócz dostępu do wielu tematycznych stacji radiowych, RMFON umożliwia odtwarzanie rozmaitych informacji o artystach, zespołach, wybranych utworach muzycznych, a nawet wyświetla okładki płyt i krótką playlistę aktualnie odtwarzanej stacji. Dużym plusem jest możliwość tworzenia własnej playlisty przez użytkownika, na podstawie kilku kryteriów (gatunek, wykonawcy).

Nie zabrakło przy tym zróżnicowanych stacji, dostosowanych do gatunku muzycznego, np. RMF Rock, lub na podstawie wykonawców, np. RMF Depeche Mode. Ponadto mamy tu możliwość odsłuchiwania audycji znanych z anten radiowych Grupy RMF, jak np. RMF Poplista. Aplikacja posiada również stacje radiowe, stworzone specjalnie dla użytkowników internetowego radia – np. RMF Muzzo, gdzie pojawiają się piosenki początkujących twórców muzyki.

Aby móc korzystać z aplikacji RMFON, wymagany jest dostęp do sieci WiFi lub 3G. Wszystkie stacje radiowe dostępne z poziomu aplikacji posiadają te same zasoby co na oficjalnej stronie rmfon.pl, a ponadto dostęp do nich jest w pełni darmowy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0