Windows PhoneAplikacjeSkyDrive 3.0.2.0

SkyDrive 3.0.2.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
488

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • 7 GB przestrzeni dyskowej za darmo
  • wygodny interfejs
  • szybkość działania
  • polska wersja językowa
Minusy:
  • brak

SkyDrive to jedna z najlepszych aplikacji do gromadzenia ważnych dokumentów, plików, filmów, muzyki i gier na wirtualnym dysku. Użytkownicy Windows Phone mają wbudowany dostęp do usługi, co pozwala na błyskawiczne przesyłanie dowolnych plików do sieci, a następnie korzystanie z ich w dowolnym momencie. Zaletą jest integracja z pakietem Office, dzięki czemu po utworzeniu lub edycji danych zapisanych w formach Word, Excel lub PowerPoint, możemy je od razu przenieść do sieci bez obaw o utratę. Ponadto SkyDrive łączy się z wieloma programami do edycji lub tworzenia zdjęć.

Podstawowe funkcje SkyDrive pozwalają na przesyłanie danych do chmury, pobieranie w dowolnym momencie i dzielenie się plikami ze znajomymi. Aplikacja posiada intuicyjny interfejs, dzięki któremu możemy z łatwością segregować dane na podstawie kilku kryteriów (rodzaj dokumentu, data utworzenia, ważność plików itp). Ponadto możemy, podobnie jak na dysku komputera, tworzyć dowolną ilość folderów, nadawać im nazwy, przesuwać w dowolne miejsce, usuwać czy przeglądać najczęściej używane z poziomu wygodnej zakładki.

Dodatkowo SkyDrive posiada wbudowaną wyszukiwarkę plików, podgląd rozmiaru i daty utworzenia dokumentów, przeglądarkę galerii zdjęć, integrację z mailem dzięki której przesyłanie plików trwa szybciej lub możliwość wygenerowania bezpośredniego linku z wybranymi dokumentami. Nie zabrakło możliwości synchronizacji plików z wersją desktopową, dzięki czemu przesłane do chmury pliki przy użyciu Windows Phone, mogą być pobrane z poziomu komputera lub innych urządzeń mobilnych.

SkyDrive dostępny jest bezpłatnie, oferując 7 GB miejsca wirtualnego dysku każdego miesiąca. Za dodatkową opłatą możliwe jest zwiększenie przestrzeni dyskowej. Aplikacja współpracuje z Windows Phone 7.5 i Windows Phone 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0