Windows PhoneAplikacjeSlurpy the Frog Free 1.0.0.0

Slurpy the Frog Free 1.0.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja
Producent:
Wimzoo
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
341

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duża liczba gier i zabaw edukacyjnych
  • ładna oprawa graficzna
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Slurpy the Frog Free to w pełni darmowa aplikacja edukacyjna dla dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 5 lat. Została przedstawiona w formie interaktywnej książeczki dla najmłodszych składającej się z ponad 100 stron. Zawiera rozmaite obrazki zwierząt, przedmiotów i zabawek, zaś jej celem jest nauczanie dzieci rozmaitych kształów, kolorów oraz czy nazw wybranych obiektów. Przykładowa strona zawiera mini grę, gdzie znajdują się 3 rodzaje domków oraz zwierzątki, zaś zadaniem dziecka jest dopasować do siebie elementy (np. rybkę z akwarium). W innym przypadku pojawiają się 3 kolorowe zwierzątka, zaś niżej 3 kontury tych samych zwierzątek, a dziecko musi dopasować identyczne kształty.

Zaletą aplikacji Slurpy the Frog Free jest duża liczba zabaw i gier, które spodobają się dzieciom. Poziom trudności został odpowiednio dopasowany w taki sposób, że każda kolejna strona zawiera bardziej rozbudowane gry dla najmłodszych. W przypadku niepowodzenia można powtarzać zabawę dowolną ilość razy, dzięki czemu dzieci nie muszą się denerwować w przypadku złego rozwiązania. Aplikacja jest stworzona w bardzo przejrzystej formie, zawiera dużą liczbę kolorowych obrazków, zaś sterowanie dotykowe nawet najmłodszym nie powinno przysporzyć problemów.

Kolejnym plusem Slurpy the Frog Free jest zawarcie lektora, który dokładnie czyta wszystkie polecenia, dlatego najmłodsi nie muszą nawet ich czytać. Jedyną wadą jest brak obsługi języka polskiego, jednak dzięki aplikacji można już od najmłodszych lat wprowadzać dziecko w podstawy języka angielskiego – wszystkie najważniejsze przedmioty są dokładnie opisywane. Aplikacja powinna zadowolić zarówno dzieci, jak również rodziców, którzy chcą wprowadzić swoje pociechy w świat nowych technologii, jednocześnie poprzez naukę i zabawę.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0