Windows PhoneAplikacjeTLC 1.0.0.0

TLC 1.0.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Informacje
Producent:
DISCOVERY COMMUNICATIONS, LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
433

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • duży wybór filmów i seriali ze stacji TLC
  • dostępność dodatkowych materiałów
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej
  • dostęp do materiałów ograniczony w zależności od regionu

TLC to darmowa aplikacja dla użytkowników Windows Phone, pozwalająca na oglądanie filmów, seriali i programów telewizyjnych z popularnej stacji TLC. Zaletą jest olbrzymi wybór materiałów, które można oglądać strumieniowo w czasie rzeczywistym. Wśród najciekawszych programów warto wymienić m.in. Cake Boss, Say Yes To The Dress, Sister Wives, Long Island Medium czy Here Comes Honey Boo Boo. Co istotne, to możliwość przeglądania klipów wideo w jakości HD 720p.

Dodatkowe funkcje aplikacji TLC, pozwalają na przeglądanie programu telewizyjnego, zostawienie przypomnienia o godzinie emisji interesującego programu, tworzenie playlisty w oparciu o kilka kategorii (polecane, najczęściej oglądane przez internautów, ostatnio oglądane itp.), a także dostęp do materiałów na żywo oraz archiwalnych.

Ponadto charakteryzuje się przejrzystym menu, podzielonym na okno główne oraz pasek szybkiego uruchamiania u dołu ekranu. Poszczególne okna przewijamy za pomocą przesuwania palcem w określoną stronę. Poniżej z kolei uzyskujemy błyskawiczny dostęp do mikrofonu, wyszukiwarki programów oraz szybkiego uruchomienia klipu wideo.

Dostęp do wybranych materiałów w aplikacji TLC może się różnić w zależności od regionu w którym przebywamy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0