Windows PhoneAplikacjeWP.tv 1.0.0.0

WP.tv 1.0.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Wirtualna Polska
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
749

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • ogromna baza filmów i programów ze strony wp.tv
  • przejrzyste menu i wygodna nawigacja
  • w całości po polsku i za darmo

WP.tv to rozbudowana aplikacja dla wszystkich miłośników telewizji internetowej, którzy korzystają z urządzeń Windows Phone i cenią sobie dostęp do dużej bazy polskich programów i materiałów filmowych. WP.tv to obecnie największa telewizja internetowa w Polsce, należąca do serwisu Wirtualna Polska. Łącznie w bazie znajdziemy całkowicie za darmo tysiące rozmaitych materiałów filmowych podzielonych tematycznie, które dodatkowo zostały podzielona na 10 kanałów i kilkadziesiąt serii. Co więcej, samą aplikację można również pobrać całkowicie za darmo w polskiej wersji językowej.

WP.tv to aplikacja multiplatformowa, a więc zawiera wszystkie funkcje oraz dostęp do materiałów, które są obecne za pośrednictwem strony internetowej WP.tv z poziomu PC oraz innych urządzeń z dostępem do sieci. W przypadku wersji dla Windows Phone, przemodelowano interfejs na potrzeby łatwiejszej nawigacji po bazie dostępnych programów. Niewątpliwą zaletą są regularne aktualizacje w czasie rzeczywistym, dzięki czemu praktycznie każdego dnia z poziomu aplikacji możemy oglądać nowe klipy wideo – wszystkie omawiane funkcje dostępne są przez 24 godziny na dobę.

Dodatkowe cechy aplikacji WP.tv: możliwość tworzenia listy ulubionych klipów wideo; intuicyjna wyszukiwarka ulubionych materiałów; integracja aplikacji z serwisem Facebook, emailem czy usługą SMS z możliwością dzielenia się filmami ze znajomymi; możliwość komentowania przeglądanych materiałów; dostępna funkcja "Tylko WiFi", dzięki której aplikacja blokuje połączenia sieci komórkowej (korzystając wyłącznie z WiFi) w celu oszczędności transferu danych. Jeśli cenicie sobie szybki dostęp do bogatej bazy polskich programów, to jest to jedna z najlepszych aplikacji tego typu na naszym rynku.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0