Windows PhoneAplikacjeWyniki piłki nożnej 3.5.0.0

Wyniki piłki nożnej 3.5.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
Milvum
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
385

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • możliwość śledzenia wyników spotkań piłkarskich na żywo
  • po polsku i za darmo
  • przejrzyste menu i wygodna nawigacja

Wyniki piłki nożnej to praktyczna aplikacja dla wszystkich miłośników piłki nożnej, pragnących za pośrednictwem urządzeń Windows Phone, mieć bezustanny dostęp do wszystkich wyników piłkarskich na żywo. Aplikacja współpracuje z dużą liczbą światowych i lokalnych lig, umożliwiając podgląd aktualnie trwających spotkań, szczegółowych statystyk (np. ilość strzelonych goli, najskuteczniejsi piłkarze, ilość kartek) oraz dodatkowych informacji o drużynach i piłkarzach. Co istotne to fakt, że wszelkie statystyki są aktualizowane w czasie rzeczywistym, co z pewnością powinno ucieszyć zwłaszcza te osoby, które regularnie grają w zakładach sportowych.

Niewątpliwą zaletą aplikacji Wyniki piłki nożnej, jest pełna polonizacja oraz dostęp do możliwość sprawdzenia wyników spotkań z polskiej Ekstraklasy. Otrzymamy szczegóły dotyczące przewinień, asyst, dokładne minuty oddania strzału na bramkę, a także podgląd nadchodzących spotkań, którym można ustawić przypomnienie w momencie, gdy rozpoczną się na żywo. Na uwagę zasługuje również przejrzyste menu z miłym dla oczu zielonym tłem symbolizującym murawę, a także duża czcionka, pozwalająca na łatwy odczyt danych oraz nawigację pomiędzy kolejnymi zakładkami.

Wyniki piłki nożnej współpracuje z wieloma ligami oraz turniejami międzynarodowymi. Wśród nich warto wyróżnić: Champions League (Liga Mistrzów), Liga Hiszpańska, Serie A i Serie B (Włochy), Bundesliga (Niemcy), Ligue 1 (Francja), a także ligi portualskie, brazylijskie, argentyńskie i inne na terenie niemal całej Europy. Jeśli jesteście fanami piłki nożnej i chcecie na bieżąco mieć dostęp do aktualnych statystyk, to jest to jedna z najlepszych aplikacji tego typu, a w dodatku można ją pobrać całkowicie za darmo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0