Windows PhoneAplikacjeXbox SmartGlass 1.7.1.0

Xbox SmartGlass 1.7.1.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
Microsoft Studios™
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
394

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • intuicyjna obsługa
  • zdalne sterowanie konsolą Xbox 360
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Xbox SmartGlass to praktyczna aplikacja dla posiadaczy urządzeń Windows Phone oraz konsoli Xbox 360. Za jej pomocą można przy użyciu smartfonu sterować konsolą zdalnie. Posiada rozbudowane funkcje, pozwalające na dostęp do różnego rodzaju gier, aplikacji, a także kluczowych produktów Microsoftu, takich jak komunikator Skype, przeglądarka Internet Explorer czy wyszukiwarka Bing.

Może służyć na przykład jako dodatkowy kontroler, jeśli wybrane gry współpracują z aplikacją. W praktyce jeśli nie mamy bezpośredniego dostępu do konsoli, możliwe jest uruchomienie gry i kontynuowanie rozgrywki lub dostęp do dodatkowych funkcji (np. informacje o grze, wywiady z twórcami, przeglądanie statystyk).

Aplikacja pozwala ponadto na wyświetlanie unikalnych materiałów o aktorach, obsadzie czy filmografii w przypadku, gdy uruchamiamy filmy dostępne na konsoli Xbox 360. Z kolei wybierając aplikacje, możemy z poziomu Windows Phone przeglądać strony internetowe oraz zawartość wybranych programów.

Dodatkowe funkcje Xbox SmartGlass: wysyłanie wiadomości do znajomych z Xbox Live przy użyciu klawiatury dotykowej Windows Phone, odtwarzanie muzyki – zatrzymywanie, przyspieszanie lub przechodzenie do kolejnych utworów, dostęp do dodatkowych materiałów, ekskluzywnie dla użytkowników aplikacji. Współpracuje z Windows Phone 7.5 i 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0