Windows PhoneAplikacjeBing Translator 2.6.5.0

Bing Translator 2.6.5.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Edukacja
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
522

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duży wybór języków
  • wygodny interfejs
  • współpraca z komendą głosową
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Bing Translator to uniwersalne narzędzie do tłumaczenia słów, zdań czy rozmaitych wyrażeń na ponad 40 różnych języków, zintegrowane z przeglądarką Bing. Aplikacja przydaje się na wyjazdach wakacyjnych, służbowych czy po prostu w celach edukacyjnych. Co więcej, użytkownicy Windows Phone mogą z niej korzystać w czasie podróży nawet, jeśli nie mają podłączenia internetowego.

Cechą wyróżniającą spośród konkurencyjnych translatorów, jest możliwość tłumaczenia zarówno wpisanego tekstu, jak również wymawianych słów z obecnością wbudowanego lektora, który powtórzy w wybranym języku tłumaczenie, a także możliwość użycia kamery. Wbudowany aparat może służyć do tłumaczenia znaków, menu w restauracji, gazet i dowolnego wydrukowanego dokumentu – zarejestrowany obraz przesyłany jest do aplikacji, która przetłumaczy wybrane słowa w formie tekstowej lub głosowej.

Wybrane funkcje Bing Translator wymagają połączenia internetowego, m.in. tłumaczenie głosowe, a także słuchanie wpisanego wcześniej tekstu. W przypadku obsługi offline, należy pobrać specjalne pakiety translacyjne, dostępne za darmo ze strony aplikacji. Ciekawą funkcją umożliwiającą regularne poznawanie słów, jest tzw. Word of a Day, która umożliwia podpięcie do ekranu startowego losowo wybranych zwrotów, zmieniających się każdego dnia. Ponadto aplikacja wyposażona jest w szereg skrótów oraz możliwość skopiowania i wklejenia wyszukanych słów dla szybszej nawigacji. Współpracuje z Windows Phone 7.5 i Windows Phone 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0