Windows PhoneAplikacjeFilmweb 1.0.0.0

Filmweb 1.0.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Informacje
Producent:
OMNIGENCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
444

Nasza ocena:

Lukasz
5
Plusy:
  • kompletna baza filmów i seriali zarówno polskich jak i zagranicznych
  • duża liczba funkcji społecznościowych
  • po polsku i za darmo

Filmweb to rozbudowana aplikacja, stworzona dla wszystkich miłośników filmów i seriali, korzystających z urządzeń Windows Phone. Dzięki niej możemy mieć dostęp do największego obecnie serwisu filmowego w Polsce, ciesząc się wszystkimi funkcjonalnościami oferowanymi przez twórców w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja cechuje się intuicyjną nawigacją, specjalnie dostosowanym interfejsem oraz dodatkowymi funkcjami społecznościowymi. Umożliwia przeglądanie ulubionych filmów i seriali, informacji o aktorach, reżyserach czy scenarzystach, a także dostęp do ciekawostek i najnowszych informacji ze świata kinematografii. Niewątpliwą zaletą jest możliwość pobrania w pełni darmowej wersji w języku polskim.

Dodatkowe funkcje aplikacji Filmweb: możliwość przeglądania programu telewizyjnego dla 90 kanałów tematycznych; dostępność do najświeższych wiadomości, recenzji oraz artykułów ze strony Filmweb.pl; funkcja przypominacza dla filmów czy seriali; dostępność Gustomierza, który dostosuje najciekawsze filmy do preferencji użytkownika; podgląd aktualnie nadchodzących premier filmowych, seriali lub nadchodzących programów w telewizji; dostęp do najnowszych zwiastunów filmowych, galerii oraz ciekawych wywiadów z gwiazdami kina.

Aplikacja Filmweb dla Windows Phone jest zintegrowana z serwisem Filmweb.pl, co oznacza możliwość logowania na profil założony wcześniej z poziomu komputera PC. Wszystkie aktywności są na bieżąco aktualizowane bez względu na platformę z której się logujemy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0