Windows PhoneAplikacjegMaps 2.2.0.0

gMaps 2.2.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
DreamTeam Mobile
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
381

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • duża ilość dostępnych map
  • precyzja wyszukiwania
  • integracja z Google Street View
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

gMaps to nieoficjalna aplikacja Google Maps dla użytkowników Windows Phone, posiadająca wszystkie cechy oryginalnego produktu. Zaletą jest spora ilość funkcji, która pozwala zorientować się zarówno w najbliższej okolicy, na wyjeździe, jak również umożliwia wirtualne wycieczki po rozmaitych zakątkach świata. gMaps zintegrowana jest z rozbudowanymi mapami, które podzielono na kilka kategorii (m.in. standardowa, atmosferyczna, zbliżenie satelitarne). Wyświetla zarówno nazwy ulic, adresy firm, dokładną datę dojazdu do wybranego miejsca, jak również posiada zaawansowaną wyszukiwarkę ulic, miast i państw.

Aplikacja posiada wiele zastosowań: może służyć jako GPS, pozwala na wybór najciekawszych ścieżek rowerowych w okolicy, przesyła informacje o ciekawych sklepach, bankach, restauracjach oraz innych miejscach wartych uwagi. Co ciekawe, możemy z poziomu specjalnego panelu sami dodawać kategorie wybranych miejsc, zaś gMaps automatycznie zasugeruje nam najbliższe wybrane lokalizacje, na podstawie wcześniejszych ustawień. Dodatkowo możemy sprawdzić pogodę w wybranym na mapie terenie, dodać własne znaczniki, zdjęcia czy miejsca odwiedzane przez nas lub znajomych, a następnie śledzić ich zmianę położenia na mapie.

gMaps, podobnie jak Google Maps, posiada dostęp do usługi Google Street View, dzięki której możemy urządzać wirtualne wycieczki nawet w najdalsze zakątki świata (m.in. Grenlandia, Egipt) lub podziwiać najbliższe okolice. Usługa wciąż jest udoskonalana, dlatego nie wszystkie miejsca na kuli ziemskiej można oglądać przy użyciu Street View. Ponadto aplikacja wyróżnia się szeregiem statystyk które możemy uaktywnić (sugerowany czas dotarcia na miejsce, długość podróży, alternatywne dojazdy samochodem lub komunikacją miejską). Działa z urządzeniami Windows Phone 7.5 oraz 8. Wymagana identyfikacja telefonu i użytkownika (zdjęcie) przed rozpoczęciem korzystania.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0