Windows PhoneAplikacjeGmail 1.5.0.1

Gmail 1.5.0.1 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
EcoMerc
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
483

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • rozbudowane funkcje
  • wygodny interfejs
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Aplikacja Gmail dla użytkowników Windows Phone to niemal idealnie przeniesiona konwersja z systemu iOS. Umożliwia przeglądanie poczty w usłudze Google, posiadając sporą ilość dodatkowych funkcji. Nie jest to wprawdzie oficjalna aplikacja, ze względu na brak wsparcia firmy Google dla użytkowników Windows, jednak posiada wszystkie niezbędne opcje zarządzania. Można tu m.in. skorzystać z kalendarza, kalkulatora, map, przeglądarki Internet Explorer czy przejść do zakładki gier.

Podstawowe funkcje Gmaila: wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych, dodawanie załączników ze zdjęciami i aplikacjami, zapisywanie kontaktów, integracja z chatem, sortowanie wiadomości (ważne, spam, według daty otrzymania lub określonego użytkownika), a także importowanie archiwum wiadomości oraz łączenie kilku skrzynek pocztowych z Gmailem, ustawienie automatycznego logowania, zaznaczanie priorytetowych adresatów czy włączenie powiadomienia o otrzymanych wiadomościach.

Gmail dla Windows Phone dostępny jest w dwóch wersjach. Darmowa posiada wszystkie niezbędne funkcje do komunikowania się ze znajomymi z wyjątkiem ustawień o powiadomieniach. W wersji tej wyświetlane są również reklamy. Wersja płatna w cenie 99 centów oferuje ponadto brak reklam. Aplikacja dostępna jest w wersji Windows Phone 7.5 i 8.0, wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0