Windows PhoneAplikacjeiHeartRadio 1.0.0.0

iHeartRadio 1.0.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Rozrywka
Producent:
iHeartRadio
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
386

Nasza ocena:

Lukasz
4
Plusy:
  • dostęp do ponad 1500 radiostacji
  • niemal wszystkie gatunki muzyczne w zasięgu ręki
  • aplikacja i muzyka całkowicie za darmo
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

iHeartRadio to bezpłatna aplikacja dla miłośników muzyki, łącząca w sobie cechy radia internetowego oraz umożliwiająca bezpośrednie strumieniowanie ulubionych utworów w czasie rzeczywistym. Ogromną zaletą dla użytkowników Windows Phone, jest możliwość tworzenia własnych, unikalnych radiostacji, na podstawie ulubionych artystów czy gatunku muzycznego. Cechuje się intuicyjną obsługą dotykową, przejrzystym menu podzielonym na wygodne zakładki, rozbudowaną wyszukiwarką utworów, a także podziałem na tematyczne radiostacje z uwzględnieniem takich elementów jak pora dnia oraz aktualnie wykonywana czynność.

iHeartRadio umożliwia dostęp do ponad 1500 radiostacji z całego świata, podzielone na rozmaite gatunku muzyczne, m.in. rock, country, hip-hop, pop, a także audycje radiowe (wiadomości ze świata, wiadomości sportowe). Duży nacisk położono na aspekty społecznościowe. Dodając do ulubionych wybrane utwory lub radiostacje, program automatycznie zapisuje nasz gust i przy następnej okazji sugeruje odpowiednie piosenki, zbliżone do naszych preferencji. Ciekawą funkcją jest również wybór radiostacji na podstawie takich kryteriów jak jazda samochodem, sprzątanie czy chęć zaśnięcia. Łącznie do dyspozycji oddano ponad 16 milionów utworów w wykonaniu ponad 400 tysięcy artystów z całego świata.

Aplikacja iHeartRadio pozwala użytkownikom Windows Phone na zalogowanie się do indywidualnego konta, które jest aktualizowane w czasie rzeczywistym. Dostęp do utworów jest całkowicie darmowy, natomiast aby się zalogować można skorzystać z emaila lub Facebooka. Oprócz słuchania ulubionych radiostacji, możemy je ponadto zapisać, dzielić się muzyką ze znajomymi, oceniać oraz komentować. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0