Windows PhoneAplikacjeIKO 2.38

IKO 2.38 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
PKO Bank Polski SA
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
407

Nasza ocena:

Lukasz
2,5
Plusy:
  • po polsku i za darmo
  • intuicyjne menu i obsługa
Minusy:
  • problemy z rejestracją
  • problemy z logowaniem po zmianie telefonu

IKO to bezpłatna aplikacja dla użytkowników Windows Phone, stworzona przez PKO Bank Polski, służąca do bezpiecznych i szybkich płatności mobilnych. Zawiera szereg rozbudowanych funkcji, wygodny interfejs oraz umożliwia proste i w pełni bezpieczne – szyfrowanie https – zarządzanie stanem konta w Banku PKO. Z poziomu aplikacji mamy szybki dostęp do swoich finansów 24 godziny na dobę, gdziekolwiek się znajdujemy. Zarządzanie kontem bankowym i opłaty internetowe nigdy nie były tak proste.

Główne cechy aplikacji IKO: możliwość płacenia za produkty i usługi w sklepach tradycyjnych lub internetowych z poziomu aplikacji; możliwość wypłacania pieniędzy z bankomatów PKO i podległych bez konieczności korzystania z karty bankomatowej; szybki dostęp do przelewów na wybrany numer rachunku; możliwość zdefiniowania płatności (np. cykliczne w przypadku regularnych opłat), a także dostęp do szybkich przelewów pomiędzy własnymi rachunkami; opcja wykonywania przelewów na numer telefonu – nie musimy podawać numer konta nawet osobom, które nie korzystają z aplikacji IKO; szybki dostęp do salda transakcji oraz historii rachunku; błyskawiczne tworzenie czeków, którymi można płacić lub wypłacać pieniądze bez konieczności posiadania telefonu z dostępem do internetu; szybkie wyszukiwanie najbliższych bankomatów i punktów handlowo-usługowych, które współpracują z aplikacją.

Zmiany w najnowszej wersji aplikacji IKO: zwiększenie szybkości transakcji i przelewów; dodano kod, który można przedstawić bez logowania; opcja zwrotu pieniędzy i ponownego wykonania operacji; ulepszony i bardziej intuicyjny interfejs użytkownika; dodano geolokalizację, dzięki czemu szybko odnajdziemy najbliższy punkt płatności mobilnych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0