Windows PhoneAplikacjeipla Plus 1.8.0.0

ipla Plus 1.8.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Polkomtel
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
537

Nasza ocena:

Lukasz
4,5
Plusy:
  • duży wybór filmów, seriali i programów telewizji Polsat
  • intuicyjne menu
  • po polsku i za darmo

ipla Plus to rozbudowana aplikacja stworzona przez Telewizję Polsat, która umożliwia oglądanie różnego rodzaju programów rozrywkowych, seriali, koncertów oraz teledysków, które pierwotnie zostały nadawane przez stację telewizyjną Polsat oraz inne kanały tematyczne. Wersja dla urządzeń Windows Phone posiada wszystkie funkcje, jakie obecne są na oficjalnej stronie ipla, którą oglądać można również z poziomu komputera PC, konsol do gier oraz wybranych modeli telewizorów Smart TV. Wśród najciekawszych propozycji warto wymienić dostęp do archiwalnych, pełnych sezonów takich seriali jak Świat według Kiepskich, Włatcy móch, Szpilki na Giewoncie czy Hotel 52. Co istotne, zarówno aplikacja ipla Plus jak również większość zawartych materiałów archiwalnych, dostępnych jest całkowicie za darmo.

Dodatkowe cechy aplikacji ipla Plus: ogromna ilość materiałów do oglądania za darmo (ponad 20 tysięcy plików wideo stanowiących ponad 8,5 tysięcy godzin oglądania), wygodny interfejs użytkownika, podzielony na wygodne zakładki tematyczne (m.in. ulubione, tematyczne, wszystkie); dostęp do materiałów w jakości HD, strumieniowanych płynnie bez konieczności długiego oczekiwania na pobranie materiału; dostęp do dodatkowych informacji o programach, streszczenia wybranych odcinków, a także podgląd galerii zdjęciowych; możliwość dołączania do chatów tematycznych oraz wysyłania wiadomości tekstowych do fanów naszych ulubionych filmów lub seriali; unikalny dostęp do materiałów Premium za dodatkową opłatą (np. premierowe gale bokserskie lub mecze piłkarskie).

Zmiany w najnowszej wersji ipla Plus: możliwość zakupu wybranego pakietu (opcjonalnie) bez konieczności logowania do konta; dodano oznaczenia wiekowe przy materiałach; dodano opcję oznaczenia ulubionych kategorii z nowymi plikami wideo; dodano funkcję przypisywania ulubionych kategorii do urządzenia Windows Phone.

Aplikacja ipla Plus dla Windows Phone jest multiplatformowa, co oznacza możliwość zalogowania na profil użytkownika, który został założony wcześniej z poziomu komputera PC. Wszystkie aktywności są na bieżąco aktualizowane bez względu na platformę z której się logujemy. Oznacza to, że przykładowo zakupiony materiał z poziomu PC, możemy również odtwarzać na smartfonie z Windows Phone po zalogowaniu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0