Windows PhoneAplikacjeKik Messenger 2.1.0.0

Kik Messenger 2.1.0.0 Windows Phone download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Kik Interactive, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 MB
System operacyjny:
Windows Phone
Liczba pobrań:
542

Nasza ocena:

Lukasz
3,5
Plusy:
  • brak konieczności podawania numeru telefonu
  • wygodna obsługa
  • integracja z serwisami społecznościowymi
Minusy:
  • brak polskiej wersji językowej

Kik Messenger to intuicyjny w obsłudze komunikator. Jego zalety to szybkość, łatwość nawigacji, wygodny interfejs użytkownika oraz możliwość personalizacji poszczególnych funkcji. Podstawowe cechy pozwalają wysyłać wiadomości, otrzymywać i czytać od znajomych oraz dbać o ochronę prywatności. W przeciwieństwie do konkurencyjnych komunikatorów, Kik Messenger nie wymaga podawania numeru telefonu. Wystarczy zarejestrować indywidualne konto Kik ID i można rozpocząć korespondencję.

Dodatkowe możliwości Kik Messenger umożliwiają integrację z serwisami Instagram, SocialCam oraz Viddy, przesyłanie zdjęć i obrazków do znajomych, włączenie systemu powiadomień o przychodzących wiadomościach nawet wówczas, gdy jesteśmy w trybie offline, dodanie avataru, opisu lub statusu dla znajomych.

Cechuje się szybkością działania, możliwością przypięcia skrótu do ekranu startowego, a także multiplatformowością, pozwalając na rozmowy z użytkownikami innych systemów operacyjnych (np. Android). Ponadto możemy segregować listę znajomych na podstawie kilku kryteriów (bliscy znajomi, alfabetycznie, dostępni, pracownicy). Aplikacja współpracuje ze zdjęciami w maksymalnej jakości HD 720p.

Najnowsza wersja Kik Messenger otrzymała większy wybór naklejek i animacji, które można dodać do wiadomości, możliwość rozmowy z osobami których nie dodaliśmy do listy znajomych, integrację z nowymi grami społecznościowymi, a także ulepszono stabilność i poprawiono szybkość aplikacji. Współpracuje z systemem Windows Phone 7, 7.5 oraz 8.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0